РФ має понести кару за окупацію Криму і частини Донбасу, — естонський нардеп Круусімяе

СВІТ
07 жовтня, 08:18
РФ має понести кару за окупацію Криму і частини Донбасу, — естонський нардеп Круусімяе
Фото: Delfi

У центрі Таллінна відбувся протест перед посольством РФ, на якому виступили естонські народні обранці та представники української діаспори.

Про це з місця події повідомило провідне балтійське видання "Delfi", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Учасники протестної акції відкрили поряд із російським дипломатичним представництвом символічну "стіну жертв" у пам'ять про загиблих українців у результаті російської аґресії.

«Нині виповнюється сьома річниця з нашого першого мітингу перед посольством РФ. Як тоді, так і зараз ми протестуємо проти окупації Криму. Часом здається, що Україна забута і ніхто в Європі на неї не звертає уваги. Це не так! Ми пам'ятаємо про вашу боротьбу за свою незалежність», — заявив на акції її ініціатор нардеп Тармо Круусімяе.

Він також додав, що наявність санкцій проти РФ ніяк не відновлює територіальну цілісність України, як і не повертає вбитих її громадян, тому Євросоюзу слід негайно змінити свою стратегію і поведінку стосовно аґресивно налаштованого Кремля.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", провідні ЗМІ Фінляндії активно популяризують правду про українських захисників на Донбасі.

вибір редакції
Читайте також:
63-річний історик Алар Каріс від сьогодні став новим президентом Естонії; прямо зараз він присягає на вірність Республіці та її народу.
11 жовтня, 13:47
Путін вважає розпад СРСР однією з найбільших геополітичних трагедій.
16:10
Ці дії спрямовані на посилення міграційної кризи на кордоні з Польщею
15:38
Кремлівський "бункерний щур" ніяк не затямить: Україна йому ніколи та ні за яких обставин не підкориться!
14:12
Бойова машина була зафіксована на знімках у кількох ракурсах.
12:48