ЗМІ Фінляндії популяризують правду про українських захисників на Донбасі

ВІЙНА
16.06.2021, 13:18
ЗМІ Фінляндії популяризують правду про українських захисників на Донбасі
Фото: Iltalehti

Поки головний "слуга народу" марить закінченням війни за відомо чиїм сценарієм, деякі європейські медіа увічнюють подвиг воїнів ЗСУ.

Днями провідний суспільний мовник Фінляндії – телеканал "Yle TV1" – покаже документальну стрічку, героями якої є українське жіноцтво: військовослужбовці та волонтери.

Безпосередніми зйомками у надскладних фронтових умовах керував естонський режисер Івар Гейнмаа, якому допомагали фінляндські журналісти.

Основний посил фільму – розповісти глядачам про непрості будні наших захисниць із передової неоголошеної російсько-української війни, що триває вже 8 рік.

Фактично, роботу з популяризації та героїзації української армії в європейському інформаційному просторі, за що відповідає вітчизняний уряд, власним коштом взялися виконувати іноземці, не байдужі до долі нашої країни.

Адже на сьогодні відомо, що Зе-команда не вклала ні копійки у жоден медійний продукт патріотичного змісту, який до всього мав би попит у країнах Заходу.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", міністр оборони Фінляндії вважає, що РФ відповідальна за ескалацію в Україні.

Читайте також:
Опінії
Україна обов'язково буде по-справжньому незалежною, коли ми зрозуміємо і приймемо свою особисту незалежність. І будемо захищати її.
24 серпня, 10:20
Політика
Редакція інформаційної агенції "Останній Бастіон" звертається до своїх читачів із нагоди Дня (відновленої) незалежності України.
24 серпня, 07:05
Історія
Коли вороги почали вивозити хліб, козаки повстали. На карателів чекала люта смерть.
20 серпня, 06:30
Війна
ОУМ «ГРІМ» ім. Героя України Тараса Бобанича «Хаммера» об'єднує в своїх лавах націоналістичну та патріотичну молодь.
19 серпня, 18:53
Історія
Влітку 1940 року в Організації Українських Націоналістів (бандерівців) постала окрема референтура. Її завдання: розвідка і контррозвідка.
17 серпня, 06:18