ЗМІ Фінляндії популяризують правду про українських захисників на Донбасі

ВІЙНА
16.06.2021, 13:18
ЗМІ Фінляндії популяризують правду про українських захисників на Донбасі
Фото: Iltalehti

Поки головний "слуга народу" марить закінченням війни за відомо чиїм сценарієм, деякі європейські медіа увічнюють подвиг воїнів ЗСУ.

Днями провідний суспільний мовник Фінляндії – телеканал "Yle TV1" – покаже документальну стрічку, героями якої є українське жіноцтво: військовослужбовці та волонтери.

Безпосередніми зйомками у надскладних фронтових умовах керував естонський режисер Івар Гейнмаа, якому допомагали фінляндські журналісти.

Основний посил фільму – розповісти глядачам про непрості будні наших захисниць із передової неоголошеної російсько-української війни, що триває вже 8 рік.

Фактично, роботу з популяризації та героїзації української армії в європейському інформаційному просторі, за що відповідає вітчизняний уряд, власним коштом взялися виконувати іноземці, не байдужі до долі нашої країни.

Адже на сьогодні відомо, що Зе-команда не вклала ні копійки у жоден медійний продукт патріотичного змісту, який до всього мав би попит у країнах Заходу.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", міністр оборони Фінляндії вважає, що РФ відповідальна за ескалацію в Україні.

Читайте також:
Відзначаючи сьогоднішню славетну дату, українці мають пам'ятати, що Державність і Свобода не даються без Боротьби за них!
22 січня, 12:45
Основними експлуатантами Spike SR стануть добровольчі воєнізовані формування в Естонії
21 січня, 16:22
У ніч на 20 січня 1990 року радянські війська увійшли до Баку, де йшли антиурядові протести
19 січня, 19:55
Росія не говорить про точну кількість там своїх військовослужбовців
19 січня, 13:11
Спогади українського добровольця через роки
13 січня, 12:11
Імперія завжди придушувала свободу одних народів руками інших поневолених. Така її суть.
06 січня, 16:35