РФ намагається виграти час, поки на Заході накопичується «втома від війни»

ВІЙНА
05.06.2022, 17:01
РФ намагається виграти час, поки на Заході накопичується «втома від війни»
Фото: Suomenmaa

Нова геополітична дійсність, що постала у світі після 24 лютого 2022 року, вимагає відповідальних áкторів, яких сьогодні потребує Україна.

Таку думку в інтерв'ю провідному виданню Фінляндії "Ilta-Sanomat" висловив підполковник Сил оборони Югані Пíглаямаа, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Фінський військовик розкритикував лідерів Франції та Німеччини, які за спиною України намагаються домовитись із росією про закінчення війни, причому на умовах, висунених Кремлем.

«Я переконаний, ця війна, що триває вже понад 100 днів, затягується на місяці, а це може виявитися на руку путінському режиму. Не секрет, що росія має достатній запас міцності, адже навіть запроваджені санкції не руйнують її економіку. Згадаймо, у перші тижні здавалося, що час працює на Україну, але тривалий конфлікт останніми тижнями обернувся на користь росії. І ось, ми вже чуємо з Берліну, Риму та Парижу, де нібито напоказ підтримують Україну, що Києву слід підписувати перемир'я. Гадаю, на Заході закінчується терпіння», – заявив Югані Пíглаямаа.

Крім того, підполковник Сил оборони Фінляндії стверджує, що російський наступ не зупинитися на досягнутих рубежах і невдовзі агресор поновить просування у бік Миколаєва, Запоріжжя та Харкова.

«Ми бачимо, що загальна стратегія Кремля по знищенню України як незалежної держави не змінилася, але змінилася тактика. Росія потроху просувається вперед, це відбувається весь час, хай і повільно; її війська захоплюють невеликі території, але постійно змушують українців думати про відступ. Зрозуміло, що при цьому витрачається український ресурс, що неодмінно відіб'ється на моральному духові тих, хто обороняється», – підсумував Югані Пíглаямаа.

Водночас фінський військовик певен, західні партнери почнуть зменшувати постачання зброї Україні, бо росія почала шантажувати глобальними кризами у галузі енергетики та продовольства.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що кремлівські маріонетки з усіх усюд мріють приборкати незламну Українську Армію.

Читайте також:
Світ
США розглядають Ізраїль як критично важливого «стратегічного союзника» на Близькому Сході.
27 липня, 11:32
Світ
Небажання багатьох країн Африки, Азії та Латинської Америки підтримувати НАТО знову висунуло на перший план термін «Глобальний Південь».
17 липня, 13:44
Політика
На жаль, ані влада, ні суспільство не вважають доцільним досліджувати нашого східного сусіда, але гучно ділять шкуру ще живого ведмедя.
11 липня, 19:04
Світ
Експрезидент і експрем'єр-міністр Дмітрій Мєдвєдєв – не та людина, яка має владу, а тим паче хоч якийсь вплив на "еліту" і силовиків РФ.
05 липня, 16:00
Політика
Наперекір поширеній серед українців думці, Зе-влада цілком свідомо готується до проведення волевиявлення, бо західні партнери також тиснуть.
19 червня, 18:54
Війна
Адже головним інструментом, чи пак зброєю, країни-агресорки є багатомільярдна, шалена пропаганда людиноненависництва й українофобії.
15 травня, 17:01