РФ намагається виграти час, поки на Заході накопичується «втома від війни»

ВІЙНА
05 червня, 17:01
РФ намагається виграти час, поки на Заході накопичується «втома від війни»
Фото: Suomenmaa

Нова геополітична дійсність, що постала у світі після 24 лютого 2022 року, вимагає відповідальних áкторів, яких сьогодні потребує Україна.

Таку думку в інтерв'ю провідному виданню Фінляндії "Ilta-Sanomat" висловив підполковник Сил оборони Югані Пíглаямаа, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Фінський військовик розкритикував лідерів Франції та Німеччини, які за спиною України намагаються домовитись із росією про закінчення війни, причому на умовах, висунених Кремлем.

«Я переконаний, ця війна, що триває вже понад 100 днів, затягується на місяці, а це може виявитися на руку путінському режиму. Не секрет, що росія має достатній запас міцності, адже навіть запроваджені санкції не руйнують її економіку. Згадаймо, у перші тижні здавалося, що час працює на Україну, але тривалий конфлікт останніми тижнями обернувся на користь росії. І ось, ми вже чуємо з Берліну, Риму та Парижу, де нібито напоказ підтримують Україну, що Києву слід підписувати перемир'я. Гадаю, на Заході закінчується терпіння», – заявив Югані Пíглаямаа.

Крім того, підполковник Сил оборони Фінляндії стверджує, що російський наступ не зупинитися на досягнутих рубежах і невдовзі агресор поновить просування у бік Миколаєва, Запоріжжя та Харкова.

«Ми бачимо, що загальна стратегія Кремля по знищенню України як незалежної держави не змінилася, але змінилася тактика. Росія потроху просувається вперед, це відбувається весь час, хай і повільно; її війська захоплюють невеликі території, але постійно змушують українців думати про відступ. Зрозуміло, що при цьому витрачається український ресурс, що неодмінно відіб'ється на моральному духові тих, хто обороняється», – підсумував Югані Пíглаямаа.

Водночас фінський військовик певен, західні партнери почнуть зменшувати постачання зброї Україні, бо росія почала шантажувати глобальними кризами у галузі енергетики та продовольства.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що кремлівські маріонетки з усіх усюд мріють приборкати незламну Українську Армію.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Для РФ становище дедалі більше виглядає патовим. Перемога на полі бою неможлива, і вони це вже стали усвідомлювати.
04 грудня, 17:00
Політика
Медійний вояк і виконавець забаганок путінського режиму на українському фронті хворий, його видають очі та вираз обличчя.
23 жовтня, 08:34
Політика
Кремлівська маріонетка і самопроголошений диктатор із Мінська вирішив залякати власну армію перед можливим нападом на Україну з Півночі.
22 жовтня, 08:18
Світ
Косово давно вже незалежна країна, яка на відміну від Абхазії, не керується ззовні, тому Сербія і нервує. А з нею нервуються у Кремлі.
02 серпня, 09:29
Війна
На тимчасово окупованих територіях України від Херсона до Луганська цими днями яскраво палає. Якісно опрацювали американські "хімери".
07 липня, 07:09
Політика
Війна – час згуртування та єднання задля виживання народу, особливо, коли саме існування українців поставлено на кін агресором із РФ.
06 липня, 09:23