Російська система «Зоопарк-1М» стала на озброєння ЗСУ

ВІЙНА
10 вересня, 09:54
Російська система «Зоопарк-1М» стала на озброєння ЗСУ

Під час операції з деокупації Харківської області українські захисники захопили радіолокаційний комплекс розвідки та контролю стрільби.

Відповідні світлини з місця проведення зачистки від російських окупантів оприлюднили на офіційному Telegram-каналі Управління стратегічних комунікацій Збройних Сил України.

Тепер цілком справна система (контрбатарейна РЛС – прим. ред.) типу "Зоопарк-1М" на шасі МТ-ЛБ буде працювати на оборону нашої Батьківщини проти російських загарбників.

«Парад кацапського ленд-лізу продовжується. На цей раз наші козаки затрофеїли "дуже рідкого звіра". Якщо не помиляємось, то це перший, з початку повномасштабного вторгнення робочий екземпляр РЛК розвідки та контролю стрільби "Зоопарк-1М". Техніка захоплена у кацапів», – відзвітували в Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ.

Водночас не уточнюється, яка доля і що саме сталося з колишніми власниками трофейної російської військової розробки: вони або втекли, або розчинилися в українському чорноземі.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що наші захисники продовжують випалювати російську окупаційно-терористичну нечисть, застосовуючи для цього надсучасне західне озброєння.

Російська система «Зоопарк-1М» стала на озброєння ЗСУ_1
Російська система «Зоопарк-1М» стала на озброєння ЗСУ_3
Російська система «Зоопарк-1М» стала на озброєння ЗСУ_5
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Північні підступи до тимчасово окупованого Донецька під потужними обстрілами росіян, які цілодобово штурмують сусідні села і міста.
30 листопада, 20:34
Війна
Сучасна ракетна система залпового вогню німецького виробництва ні на день не припиняє нищити російських загарбників на Сході.
27 листопада, 07:00
Війна
Північна частина Донецької області очищена від присутності російських загарбників, цивільне населення може повернутися до буденних справ.
23 листопада, 18:37
Війна
Російські загарбники стирають прифронтовий Бахмут із лиця Землі, українські захисники вже підготували власні "подарунки" для чужинців.
20 листопада, 20:27
Полтава
У визволених від російських загарбників населених пунктах Правобережжя жителі приходять до тями, наразі багатьом бракує їжі, води та ліків.
19 листопада, 09:03
Кримінал
У звільненому від окупаційно-терористичного контингенту РФ місті Херсон знайдено доказ воєнних злочинів проти мирних українських громадян.
17 листопада, 07:42