Російські дипломати тікають зі столиці Судану

СВІТ
28.07.2023, 21:10
Російські дипломати тікають зі столиці Судану
Фото: Google

Станом на тепер усі шпигуни диктаторського режиму ресурсної федерації передислокувалися із Хартума до приморського міста Порт-Судан.

Відповідне рішення ухвалив особисто міністр закордонних справ країни-агресорки путінський підпанок Сєргєй Калантарян-Лавров, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, очільник МЗС РФ наказав дипломатичному корпусу невідкладно забрати всі важливі речі з документами та виїхати до міста на узбережжі Червоного моря, а те, що не можуть узяти, – знищити.

Причиною втечі пресслужба Калантаряна-Лаврова називає «постійні бойові зіткнення між офіційним урядом Судану і повстанчими загонами», які до слова підтримуються російським режимом.

Порт-Судан знаходиться на відстані 850 км на схід від Хартума і саме там перебуває одна з тренувальних баз (важливий логістичний центр – прим. ред.) прігожинських терористів, тож перенесення посольства виглядає радше як втеча під захист ПВК "Вагнер".

Також медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що цьогорічний форум "Росія-Африка" у Санкт-Петербурзі знову став місцем самовихваляння старезного кремлівського бункерного щура.

Читайте також:
Опінії
Ворог щосили намагається змусити українців битись проти українців усюди. Неважливо, руками чи мовою, головне, — щоби чубилися.
16 липня, 20:32
Війна
Загарбницький режим визнав власну нездатність побороти пошесть. Найбільше страждають від холери громади північного Приазов'я.
04 липня, 06:10
Світ
Слідом за міністром Гаканом Фіданом про загрозу планетарного конфлікту заговорили турецькі аналітики. Дарма, що не говорять, хто провокує.
30 червня, 10:34
Світ
Анкара продовжує допомагати всім сторонам російсько-українського конфлікту. Турки завжди мали славу знатних торгашів-пристосуванців.
27 червня, 12:37
Політика
Російський узурпатор має намір навідати свого китайського сюзерена, проте мета подорожі до Пекіна поки ніким не розголошується.
29.08.2023, 20:51
Війна
«Не падать духом, к нам, Тарас ведёт отряд. И вновь был принят бой, спочил навек российский враг».
07.05.2023, 19:56