Російські окупанти згоріли на роботі під час нападу на Миколаївщину

ВІЙНА
25 травня, 19:27
Російські окупанти згоріли на роботі під час нападу на Миколаївщину

Засмажені підрозділи "другої армії світу" продовжують зазнавати чималих втрат у живій силі та техніці у степових районах України.

Відповідний фотозвіт із поля бою виклала пресслужба на Facebook-сторінці миколаївської 79 окремої десантно-штурмової бригади, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що українські захисники відрядили на концерт до Іосіфа Кобзона один із загонів російських окупаційно-терористичних сил.

«Миколаївські десантники знищили декілька одиниць бойових броньованих машин окупантів, екіпаж згорів разом із технікою. Кожен окупант, який прийшов на нашу землю отримає свою кулю, кожна одиниця ворожої техніки перетвориться на обгорілий металобрухт», – зауважив неназваний офіцер артилерійського підрозділу 79 ОДШБр.

При цьому уточнюється, що південні українські рубежі перебувають під надійним контролем наших Збройних Сил, які не дадуть ворогу просунутися вглиб ані на метр.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що американська важка артилерія вступила у бій за волю України та світову демократію.

Російські окупанти згоріли на роботі під час нападу на Миколаївщину_1
Російські окупанти згоріли на роботі під час нападу на Миколаївщину_3
Російські окупанти згоріли на роботі під час нападу на Миколаївщину_5
Читайте також:
Війна
8 жителів Донецької та Луганської областей, які нещодавно виїхали до Саранська, поклялися шанувати та дотримуватися законів РФ.
11 серпня, 09:02
Війна
Наші захисники продовжують випалювати російську окупаційно-терористичну нечисть, застосовуючи для цього надсучасне західне озброєння.
10 серпня, 18:27
Війна
Загарбані російськими терористами населенні пункти на узбережжі Азовського моря не приймають відпочивальників, а пляжі – порожні.
11 липня, 20:34
Війна
Беззупинні цілодобові обстріли не припиняють здійснювати російські окупанти на Запорізькому напрямку, руйнуючи тамтешні міста і села.
10 липня, 20:36
Війна
Перейшовши до повномасштабної війни, росія відкрила "скриньку Пандори" та дозволила українським захисникам масово винищувати ворога.
26 червня, 08:45
Історія
З метою відбілити аґресію, кремлівська пропаґанда звинуватила у провокаціях свого сусіда. Але ніхто не повірив у добрі наміри окупанта.
25 червня, 09:07