Поки російська армія грабує Україну, китайці гектарами вивозять сибірський ліс

СВІТ
30.06.2022, 21:45
Поки російська армія грабує Україну, китайці гектарами вивозять сибірський ліс

Вантаж деревини обсягом із ціле село площею 340,7 тисячі м³ контрабандним шляхом доправили з Забайкальського краю до КНР.

Такі відомості з зали засідань Читинського районного суду оприлюднило незалежне місцеве видання "Изба", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що організоване злочинне угруповання, причетного до масштабної незаконної вирубки лісів, сформували відомий китайський контрабандист Сінь Сюемін і "найкращий підприємець Забайкалля" Ольга Льовочкіна.

Прикметно, але втрату предковічних дерев із сибірської екосистеми розміром із село Іван-Озеро спершу не помітили ні лісники, ні залізничники, ні тим паче прикордонники ресурсної федерації, допоки вантаж не опинився на одній зі станцій комуністичного Китаю.

Винних знайшли забайкальські журналісти, які змусили російську прокуратуру розпочати досудове слідство, відкривши відповідне кримінальне провадження.

Станом на тепер відомо, що вказана ОЗУ спромоглася вивезти до КНР лісоматеріалів загальною вартістю 2 677 174 712 рублів, з яких можна звести приблизно 6800 двоповерхових дерев'яних будинків.

«За середніх запасів у Забайкаллі розміром 200 м³ на 1 га, викрадений обсяг деревини зростав приблизно на площі у 1,7 тисячі га. Тобто, йдеться про 17 км² чистого стиглого лісу незаконно вирубаного зловмисниками, котрі тепер мають відповісти за скоєне перед судом. Прокурори вимагатимуть для підозрюваного у контрабанді Сіня Сюеміна 9 років колонії та 6 мільйонів рублів штрафу, а для Ольги Льовочкіної – лише 7 років колонії, але з відстрочкою на 14 років через наявну вагітність», – йдеться у матеріалі видання "Изба".

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у Турецькій республіці влада планує карати паліїв лісу найвищою мірою – смертю.

Читайте також:
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56
Кримінал
По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".
02 вересня, 20:03
Кримінал
Всі ті росіяни, котрі хотіли повернутися у Совєцький Союз, нарешті мають цю можливість, адже РФ як держава стрімко деградує.
16 серпня, 18:35
Світ
Приблизно 100 таджицьких громадян, які відбували різні терміни ув'язнення у РФ, тепер воюють у лавах армії держави-агресорки.
13 серпня, 19:06
Блоги
Влада хоче узаконити вилучення у нашого народу землі й нерухомого майна без рішення суду. Як під час, так і 10 років після завершення війни.
07 серпня, 18:36
Кримінал
Етнічний кримінал давно став нормою для мультикультурного німецького суспільства, наперекір тому, що чиновники нівелюють проблему.
04 серпня, 17:23