На фронті уламки постійно женуться за тобою, щоби зажмурити

Опінії
17 червня, 09:12
На фронті уламки постійно женуться за тобою, щоби зажмурити

Війна – путівка в 1000+1 відтінок травматизму. Зокрема і психологічного.

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

Перша світова відкрила людству очі на явище "снарядного шоку". Так називали військовий невроз спричинений тавтологією вибухів, а головне муками очікування наступного, що може виявитися фатальним.

Однак і у наші дні практика б/д не відійшла від "золотого стандарту" з домінативною роллю арти. Стволи гаубиць і мінометів розширюють пантеони мучеників.

Найбільше "200-х" і покалічених – на совісті артилерії.

Кожен снаряд це касація права на життя, ухилився – вижив, ні – пропав. Яко станеш на шляху незліченого уламку, він неодмінно пришпилить тебе до брами новоприставлених.

Ребра друзків снаряду цитують струнну вникливість леза дамаської сталі. "Ніч гострих ножів" є менш травматичною, ніж пообіддя фугасно-осколкових розбризкувань палаючого металу.

Уламки женуться за тобою і мають на меті зажмурити... Розрізати тулуб як масло струною: якщо втік – сорочка при народженні твоя, а як ні – вслухайся в панахиду.

Теплий уламок після прильоту – здебільшого рівний, як олов'яний солдатик. А коли охолоне цей видовжений гострогранник, деформується в профілі вигином літери "S".

Природа його варіативно-мінлива, а наміри – підступні. Береш його у руку як додатковий речовий доказ того, що ти спритніший за Танатоса.

Храни Всевишній воїтелів Вкраїни від осколків. І зливи тисячних друзків спрямуй на голови ворожі.
На фронті уламки постійно женуться за тобою, щоби зажмурити_1
Читайте також:
Війна
Мандраж за майбутній виїзд і за людей, які довірилися мені, не давав спокою; а ще перед цим нас підбадьорив прихід "Градів" у сусідній двір.
16 червня, 17:00
Війна
Певно війна – це найпотужніша із тюрем. Чому? – Бо вона бере в полон серце.
12 червня, 18:12
Опінії
Якщо дивитися на війну з точки зору фізики та анатомії, то війна – це просто змагання з метання шматків металу у людські тіла.
09 червня, 18:52
Опінії
Після кінця будь-якої війни будь-яка влада стикається із вибором з двох опцій. Рівно 2 можливості, не більше, не менше.
05 червня, 18:12
Опінії
За останній тиждень ФСБ розпочало у РФ чистку серед адміністрації ряду медіа і Telegram-каналів. Заарештували й відправили у СІЗО 5 адмінів.
18:00
Опінії
Економічна криза у комуністичному Китаї, як і лімітовані запаси ракет на росії, – досяжний сценарій, який одна розтягнутий у часі.
вчора, 19:36