На фронті уламки постійно женуться за тобою, щоби зажмурити

Опінії
17.06.2022, 09:12
На фронті уламки постійно женуться за тобою, щоби зажмурити

Війна – путівка в 1000+1 відтінок травматизму. Зокрема і психологічного.

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

Перша світова відкрила людству очі на явище "снарядного шоку". Так називали військовий невроз спричинений тавтологією вибухів, а головне муками очікування наступного, що може виявитися фатальним.

Однак і у наші дні практика б/д не відійшла від "золотого стандарту" з домінативною роллю арти. Стволи гаубиць і мінометів розширюють пантеони мучеників.

Найбільше "200-х" і покалічених – на совісті артилерії.

Кожен снаряд це касація права на життя, ухилився – вижив, ні – пропав. Яко станеш на шляху незліченого уламку, він неодмінно пришпилить тебе до брами новоприставлених.

Ребра друзків снаряду цитують струнну вникливість леза дамаської сталі. "Ніч гострих ножів" є менш травматичною, ніж пообіддя фугасно-осколкових розбризкувань палаючого металу.

Уламки женуться за тобою і мають на меті зажмурити... Розрізати тулуб як масло струною: якщо втік – сорочка при народженні твоя, а як ні – вслухайся в панахиду.

Теплий уламок після прильоту – здебільшого рівний, як олов'яний солдатик. А коли охолоне цей видовжений гострогранник, деформується в профілі вигином літери "S".

Природа його варіативно-мінлива, а наміри – підступні. Береш його у руку як додатковий речовий доказ того, що ти спритніший за Танатоса.

Храни Всевишній воїтелів Вкраїни від осколків. І зливи тисячних друзків спрямуй на голови ворожі.
На фронті уламки постійно женуться за тобою, щоби зажмурити_1
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Збройне формування, яке постало з українських добровольців 5.V.2014, пройшло тривалий шлях гарту у горнилі війни проти росіян.
05 травня, 19:25
Світ
Парламентарі балтійської республіки повернули обов'язкову військову службу для повнолітнього чоловічого населення віком 18-27 років.
05 квітня, 19:44
Війна
Спеціальні служби Суомі стурбовані великою кількістю фінських добровольців у лавах фронтових підрозділів Сил оборони України.
06 березня, 20:43
Війна
"Велику" (за розмірами) росію, на жаль, ніяк перемогти виключно військовим шляхом, але її слід розхитати (зсередини), прискоривши розпад.
14 лютого, 21:10
Війна
Доки стогін за ліквідованими у Макіївці мобілізованими вбивцями шириться росією, українські захисники готуються до вторгнення у ворожі тили.
03 січня, 22:02
Війна
Славетна вітчизняна колісна самохідна гаубиця як ніколи раніше у строю, допомагає нашим захисникам визволяти від росіян Донбас.
26.12.2022, 22:00