Росіяни почали експропріацію осель українців на частині Запорізької області

ВІЙНА
12.10.2023, 08:42
Росіяни почали експропріацію осель українців на частині Запорізької області

Примусове вилучення нерухомості на тимчасово окупованих теренах Україні нині норма. Колаборанти вирішують – де, що і коли привласнювати.

Красномовним свідченням слугує листування в одному із ворожих закритих Telegram-каналів Бердянського району Запоріжчини. На тепер експропріацію осель проводять у селищі Чернігівка.

Спершу, на початку жовтня, колаборанти з-поміж місцевих чиновників за підтримки озброєних російських патрулів оголосили про сумнозвісну «інвентаризацію» нерухомого майна. Зараз же формують перелік «безхазяйних хат», які віддадуть російській солдатні для подальшого розквартирування.

Росіяни почали експропріацію осель українців на частині Запорізької області_1
Росіяни почали експропріацію осель українців на частині Запорізької області_3
Росіяни почали експропріацію осель українців на частині Запорізької області_5
Росіяни почали експропріацію осель українців на частині Запорізької області_7

На облік першочергово ставляться будинки та квартири тих, хто виїхав, а також чиї родичі служать у лавах Сил оборони України чи проживають на вільній від окупації території. Зі слів біженців із Чернігівки, росіяни після заселення привласнюють майно, вивозячи його через Мелітополь або Бердянськ до РФ.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» уточнює, що на тимчасово окупованій частині Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей проводять масштабний демографічний експеримент. Замість убитих і депортованих українців росіяни завозять чужинців із Середньої Азії.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Після закінчення російсько-української війни росія програє двічі
10.02.2023, 12:24
Війна
Окупанти втратили сім Су-34 та два Су-35.
вчора, 17:27
Війна
Справжня мета Тель-Авіва – великомасштабна регіональна війна.
вчора, 16:13
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
вчора, 14:56
Війна
Будь-які пацифісти, говорячи про необхідність миру, насправді призводять усе до стану війни. Вони провокують її своїм безглуздим утопізмом.
вчора, 13:45
Війна
Французька опозиція розкритикувала Макрона за заяву про відправку в Україну військ країн НАТО
вчора, 11:19