Росіяни винищують флору і фауну на Запоріжжі

ВІЙНА
02 січня, 20:32
Росіяни винищують флору і фауну на Запоріжжі

Ворог свідомо вбиває не тільки людей, але й тварин та рослини на тимчасово окупованій території Півдня. Зокрема, у Запорізькій області.

Про це у прямому етері загальнонаціонального телемарафону заявив Мелітопольський міський голова Іван Федоров. З його слів, російській загарбники влаштовують на узбережжі Азовського моря та Молочного лиману склади боєприпасів та тренувальні бази, від чого страждає флора і фауна.

Окупанти воліють знищувати не тільки українців, а й Україну, її природні багатства. Наприклад, у Приазовському національному парку через постійні вибухи та стрілянину (фактично, через вишколи російської солдатні — прим. ред.) гинуть тварини з рослинами.

«Саме на узбережжі Молочного лиману ворог на сьогодні влаштував як бази свого розміщення, боєприпасів та тяжкого озброєння, так і тренувальні бази. Ми маємо розуміти, що Молочний лиман — це заказник, де є величезна кількість тварин і рослин. І ворог сьогодні масово все це знищує, починаючи від того, що для свого полігону розчищає наші ліси, які там знаходились, закінчуючи тим, що максимально знищує флору й тварин.

Тож точно про екологію ворог там взагалі не думає. І він робить таке саме на території Азовського моря, тому що вважає, що це глибокий тил і там безпечніше розміщувати свої військові підрозділи», — невтішно прокоментував ситуацію на окупованих територіях Запоріжжя Іван Федоров.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що російські загарбники не мають жодних моральних принципів і застережень. Їхнє дикунське нутро вимагає цілковитого спустошення зайнятих земель.

Читайте також:
Війна
Причиною падіння літака могла стати «дружня» робота російської ППО
28 березня, 17:50
Війна
Як скоро московські загарбники знову посунуть свої озброєні багатотисячні орди на захід від Ростова-на-Дону, одному Всевишньому відомо...
22 березня, 13:41
Політика
Пекін і Тель-Авів мають спільну мету, яка полягає у знищенні мусульманської громади. Для першого це уйґури, для другого — палестинці.
13 березня, 12:38
Війна
На російські самовиправдання українцям має бути байдуже. Агресор зі Сходу прагне дегуманізації жертви, яку публічно записує до терористів.
08 березня, 08:18
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
27 лютого, 14:56
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53