Розірвати штучний Дагестан: кумики готують підґрунтя для незалежності

СВІТ
05 лютого, 17:09
Розірвати штучний Дагестан: кумики готують підґрунтя для незалежності

Представники найчисленнішого тюркськомовного етносу кипчацької групи Республіки Дагестан закликали одноплемінників до єднання.

Відповідні пропозиції оприлюднили представники забороненої російським режимом організації "Вільна Кумикія" ("Свободная Кумукия"), передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За їхніми словами, справа борні з окупантами, розпочата ще імамом Шамілем має бути завершена виходом зі складу РФ і набуттям незалежності новоутвореної кавказької держави.

«Будьмо відверті, сучасна Республіка Дагестан – штучне утворення у межах чужої нам імперії, де влада належить або манкуртам, або "варягам", але не нам. Тому ми, кумики, мусимо будувати наш менталітет навколо усвідомлення себе нацією, яка здійматися з попелу та випереджає у розвитку тих, хто вчора колонізував нас.

Кумикія – це свобода, це дискусія, це рефлексія. Кумикія – це прогрес, а не тільки ностальгія за втраченою героїчною минувшиною. Кумикія – це вода Хазарського моря, яка знайде собі вихід із будь-якої безвихідної ситуації. Вся спадщина імама Шаміля – це заповіт не жити з Росією, але боротися з нею до здобуття волі», – йдеться у заклику самостійницької організації.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у цілому ж Північний Кавказ – дуже складний, багатогранний та непередбачуваний географічний регіон, який нині контрольований Кремлем.

Читайте також:
Світ
З різних чеченських джерел надходять однакові повідомлення про вкрай тривожний стан місцевих маріонеткових чиновників.
01 липня, 20:07
Світ
Наперекір планам кремлівського бункерного щура і його оточення, корінні народи РФ воліють приєднатися до української борні проти Москви.
22 квітня, 16:31
Світ
Після того, як прем'єр-міністр Нікол Пашинян оголосив про вихід Вірменії з ОДКБ, в Єревані не соромляться публічно нападати на РФ.
15 березня, 21:21
Світ
Представники корінних народів Північного Кавказу, об'єднаних у черкеський союз, розмірковують над майбутнім після розвалу РФ.
10 березня, 19:53
Історія
23.II.1944 року совєцький режим розпочав каральну операцію під назвою "Сочевиця". Було депортовано до півмільйона чеченців та інгушів.
23 лютого, 17:32
Економіка
Криміналізовані Москвою сепаратисти з Сухумі не здатні забезпечувати населення відторгнутого у Сакартвело регіону електроенергією.
03 лютого, 18:32