Розвідка повідомила, чого чекати на фронті у лютому-березні

ВІЙНА
01.02.2023, 12:08
Андрій Юсов
Андрій Юсов

Українські військові на відміну від окупантів воюють вмінням, а не числом

російські загарбники намагаються закидати власними тілами українські позиції та продовжують йти у наступ. Розвідка припускає, що наступні два місяці стануть дуже активним періодом на фронті. 

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на заяву речника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрія Юсова в ефірі FreeДом.

Розвідка повідомила, чого чекати на фронті у лютому-березні_1
"Вундервафля" або "Термінатор"

Юсов наголосив, що українські військові на відміну від окупантів воюють саме вмінням, а не числом.

«Ситуація дуже складна: ворог продовжує наступати. Тому насправді втрати ворога набагато вищі, ніж в української армії. На жаль, є втрати і в нас. Але майстерність і мотивація українських бійців, українських воїнів, плюс техніка та озброєння, як наші вітчизняні, так і допомога від наших партнерів, – це те, що зрештою переламає перебіг наступальних дій», – сказав представник розвідки.

Речник зазначив, що Україна перебуває напередодні дуже активної фази на фронті.

«І лютий, і березень – це будуть дуже активні дії. Насправді з огляду на той стан військ і техніки, які є в окупантів, нічого іншого, крім як воювати кількістю, у них не залишається», – додав він.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Підлеглі ніколая патрушева і сєргєя наришкіна спецслужбісти повертаються на Захід. У їхньому багажу є все: від отруйних газів до вибухівки.
22 лютого, 14:54
Війна
Теперішні російські загарбники майже не відрізняються від своїх попередників-більшовиків. Методика винищення українців лишилася незмінною.
18 лютого, 12:06
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ посилює свою протиповітряну оборону у Криму. На півострів звозять спеціальну техніку.
03.12.2023, 20:22
Війна
ЗСУ мають перевагу в далекобійній артилерії та високоточних ударах
08.08.2023, 13:45
Світ
Жіноче обличчя ізраїльської розвідки. Коли в Україні нарешті з'явиться служба рівня Моссаду ?
03.05.2023, 10:40