«Русский Иван, сдавайся», – у штабі ООС підготували агітацію для солдатів ЗС РФ

ВІЙНА
09.10.2022, 20:00
«Русский Иван, сдавайся», – у штабі ООС підготували агітацію для солдатів ЗС РФ

Матеріали для окупантів, які не хочуть воювати та готові здатися в український полон, будуть розкидати артилерією на Донеччині.

Відповідний фотозвіт із зони бойових дій виклали на офіційній Facebook-сторінці пресгрупи Об'єднаних сил, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що агітаційно-пропагандистськими листівками українські захисники споряджають 122-міліметрові снаряди до реактивної системи залпового вогню.

Військовослужбовці Збройних Сил України кажуть, що така інформація допомагає врятувати життя ворогу, бо здаючись в полон, росіяни (особливо щойно мобілізовані – прим. ред.) гарантовано повернуться додому.

«Проведено залистування противника. Це були не бойові снаряди. Ніхто від них не загине. Ми хочемо донести нашому противнику, що на нашій землі він може здатися в полон. До нього будуть відноситись нормально. Відповідно до норм гуманітарного права. На них зображено короткий опис плану здачі у полон і як саме це робити. Противник обов’язково має скласти зброю, позначити себе ганчіркою білого кольору і підняти руки. Вийти на будь-яку дорогу і чекати на підрозділи ЗСУ. Сьогодні росіяни масово здаються, розуміючи, що тимчасово окуповані території України активно звільняються. Так само буде і з Донецькою областю», – прокоментували у штабі ООС.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українські піхотинці та артилеристи спільними зусиллями атакують ворога не лише на землі, а й з повітря, показуючи напрямок для втечі.

«Русский Иван, сдавайся», – у штабі ООС підготували агітацію для солдатів ЗС РФ_1
«Русский Иван, сдавайся», – у штабі ООС підготували агітацію для солдатів ЗС РФ_3
«Русский Иван, сдавайся», – у штабі ООС підготували агітацію для солдатів ЗС РФ_5
Читайте також:
Політика
Башкир з походження колишній прислужник кремлівського бункерного щура Аббас Галлямов розкритикував ідею демонтажу Росії.
вчора, 07:40
Політика
Рим ніколи не воював сам на сам з Москвою і воювати проти неї зараз також не збирається, бо це суперечить національним інтересам Італії.
30 січня, 08:13
Війна
"Малоймовірно, що кремль вважає, що для України москва є мішенню"
21 січня, 11:18
Війна
Кремлю не йметься через вроджену стійкість української нації, здатної захистити власну самостійність. Ворог взявся за брудні фейки.
16 січня, 18:22
Війна
Попри провали в Україні, «спецоперацію» автори методички називають «успішною»
31.12.2022, 20:25
Війна
Диктаторський режим Аляксандра Лукашенка змушує солдатів строкової служби дивитися пропагандистські ТБ-ролики по 4 години поспіль.
31.12.2022, 06:59