Саморухомі гаубиці FH70 уже нищать російських загарбників

ВІЙНА
26 травня, 18:18
Саморухомі гаубиці FH70 уже нищать російських загарбників

Важка артилерія західного виробництва нарешті запрацювала на Східному фронті проти окупантів, так українські захисники боронять рідний край.

Відповідний фотозвіт із поля бою у зоні дії Угруповання Об'єднаних Сил оприлюднила у Facebook пресслужба Оперативного командування "Захід".

Як з'ясувалося, російських окупантів на передовій нищать за допомогою причіпних саморухомих гаубиць FH70 калібру 155-мм, виготовлених для потреб НАТО.

«Навчений екіпаж може робити до 6 пострілів за хвилину, практично через кожні 10 секунд. Для цього у гаубиці є напівавтоматичний завантажувач снарядів. FH70 оснащена власним двигуном від "Volkswagen" об'ємом 1700 см³, який живить гідравліку гармати при переведенні її в бойовий стан або згортанні. Крім того, цей двигун дозволяє FH70 переміщуватися самостійно, без тягача на дальність до 20 км на низькій швидкості. Тож, вдалого полювання, арта!», – прокоментували ситуацію на фронті в Оперативному командуванні "Захід".

При цьому не уточнюється, де конкретно працюють бойові підрозділи з названими гаубицями, адже подібна інформація може суттєво нашкодити нашим захисникам.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", артилеристи Збройних Сил України змогли опанувати французькі гаубиці "Caesar" за 2-3 години.

Саморухомі гаубиці FH70 уже нищать російських загарбників_1
Саморухомі гаубиці FH70 уже нищать російських загарбників_3
Саморухомі гаубиці FH70 уже нищать російських загарбників_5
Читайте також:
Війна
8 жителів Донецької та Луганської областей, які нещодавно виїхали до Саранська, поклялися шанувати та дотримуватися законів РФ.
11 серпня, 09:02
Війна
Наші захисники продовжують випалювати російську окупаційно-терористичну нечисть, застосовуючи для цього надсучасне західне озброєння.
10 серпня, 18:27
Війна
Загарбані російськими терористами населенні пункти на узбережжі Азовського моря не приймають відпочивальників, а пляжі – порожні.
11 липня, 20:34
Війна
Беззупинні цілодобові обстріли не припиняють здійснювати російські окупанти на Запорізькому напрямку, руйнуючи тамтешні міста і села.
10 липня, 20:36
Війна
Перейшовши до повномасштабної війни, росія відкрила "скриньку Пандори" та дозволила українським захисникам масово винищувати ворога.
26 червня, 08:45
Історія
З метою відбілити аґресію, кремлівська пропаґанда звинуватила у провокаціях свого сусіда. Але ніхто не повірив у добрі наміри окупанта.
25 червня, 09:07