Санкції не працюють ?

ПОЛІТИКА
14 вересня, 10:55
Санкції не працюють ?

путінські олігархи вивели з Євросоюзу щонайменше $50 мільярдів, – Bloomberg

путінські мільярдери, які перебувають під тиском міжнародних санкцій і стикаються з тиском з боку кремлівського бункерного щура владіміра путіна, вивели активи на десятки мільярдів з Європи після повномасштабного вторгнення в Україну.

Про це пише Bloomberg.

Зокрема, минулого місяця акціонери United Medical Group CY Plc і MD Medical Group Investments Plc, які контролюються магнатами Ігорем Шиловим і Марком Курцером, схвалили перехід компаній з Кіпру на Московію.

За даними видання, це збільшить загальну вартість активів, які були переведені найбагатшими росіянами з лютого 2022 року як мінімум до $50 млрд.

Як наголошує видання, ця зміна порушує десятирічну практику російських мільярдерів зберігати свої активи в Європі, використовуючи зручні для інвесторів правові системи, можливість отримувати дивіденди в іноземній валюті та низькі податки.

Тепер у найбагатших росіян залишається все менше місць для розміщення своїх статків, оскільки багато з них перебувають під санкціями США, Великої Британії чи Європи.

Передача активів, зареєстрованих у таких місцях, як Кіпр, Джерсі та Швейцарія, до Московії та країн, які Кремль вважає дружніми, наприклад, Об'єднані Арабські Емірати та Казахстан, почалася незабаром після вторгнення.

Серед перших переїздів були сімейні активи мільярдера з виробництва добрив Андрія Гур'єва та сталеливарного магната Віктора Рашнікова зі Швейцарії та Кіпру на Московію.

Читайте також:
Політика
Ахметов продовжує грабувати українців та скуповувати нерухомість за кордоном.
30 листопада, 17:34
Спорт
Один з основних гаманців путінського режиму продав футбольний клуб «Челсі» за астрономічну ціну. Гроші планував віддати Біньяміну Нетаньягу.
29 листопада, 10:09
Політика
Вартість спортбази на Прикарпатті, будівництво якої триває з 2019 року, може перевищити пів мільярда
25 листопада, 11:37
Кримінал
Його підозрюють у розкраданні понад пів мільярда гривень.
14 листопада, 13:06
Політика
Верховний суд Франції відхилив апеляцію українських прокурорів та остаточно відмовив у екстрадиції мільярдера Костянтина Жеваго в Україну.
10 листопада, 20:00
Опінії
Хто отримає долю путінського олігарха Ротенберга?
08 листопада, 18:15