Санкції не працюють ?

ПОЛІТИКА
14.09.2023, 10:55
Санкції не працюють ?

путінські олігархи вивели з Євросоюзу щонайменше $50 мільярдів, – Bloomberg

путінські мільярдери, які перебувають під тиском міжнародних санкцій і стикаються з тиском з боку кремлівського бункерного щура владіміра путіна, вивели активи на десятки мільярдів з Європи після повномасштабного вторгнення в Україну.

Про це пише Bloomberg.

Зокрема, минулого місяця акціонери United Medical Group CY Plc і MD Medical Group Investments Plc, які контролюються магнатами Ігорем Шиловим і Марком Курцером, схвалили перехід компаній з Кіпру на Московію.

За даними видання, це збільшить загальну вартість активів, які були переведені найбагатшими росіянами з лютого 2022 року як мінімум до $50 млрд.

Як наголошує видання, ця зміна порушує десятирічну практику російських мільярдерів зберігати свої активи в Європі, використовуючи зручні для інвесторів правові системи, можливість отримувати дивіденди в іноземній валюті та низькі податки.

Тепер у найбагатших росіян залишається все менше місць для розміщення своїх статків, оскільки багато з них перебувають під санкціями США, Великої Британії чи Європи.

Передача активів, зареєстрованих у таких місцях, як Кіпр, Джерсі та Швейцарія, до Московії та країн, які Кремль вважає дружніми, наприклад, Об'єднані Арабські Емірати та Казахстан, почалася незабаром після вторгнення.

Серед перших переїздів були сімейні активи мільярдера з виробництва добрив Андрія Гур'єва та сталеливарного магната Віктора Рашнікова зі Швейцарії та Кіпру на Московію.

Читайте також:
Політика
Як виявила перевірка Держаудитслужби, воду одеситам постачає приватна фірма, що належить Миколі Злочевському
11 травня, 11:24
Опінії
«Жизнь — это супермаркет, бери что хочешь, но касса — впереди»...
08 травня, 15:04
Політика
Лідери енергетичного комплексу України збільшили доходи на 8%. Хто заробив найбільше?
29 квітня, 15:12
Опінії
Судді не хочуть толерувати розкрадання державних грошей чиновниками та водночас бути знаряддям чергової атаки на бізнес.
05 квітня, 16:46
Політика
Коломойський знов усіх переграЄ. Інтрига лише у тому, чи він це робить у змові з президентом або ж на зло йому?
22 березня, 18:49
Війна
Відповідно до рейтингу Forbes, Іван Саввіді та його родина володіють 1,7 млрд доларів — 71 місце серед російських олігархів.
13 лютого, 17:30