Секретар РНБО Данілов спрогнозував появу вільної Ічкерії

ПОЛІТИКА
03 січня, 13:45
Секретар РНБО Данілов спрогнозував появу вільної Ічкерії
Фото: bastion.tv

Мусульманський світ істотно тисне на "русский мир", який не здатен консолідувати та об'єднати полікультурну і багатоетнічну спільноту РФ.

Про це в інтерв'ю виданню "Current Time" заявив секретар Ради з національної безпеки та оборони України Олексій Данілов, інформує агенція "Останній Бастіон".

За його словами, Кремль традиційно провадить агресивну не лише зовнішню, але, що важливо, і внутрішню політику, пригнічуючи корінні народи.

«Ситуація пов'язана з тим, що мусульманський світ тисне на РФ. Там можуть відбуватися різні процеси. Я більше, ніж упевнений, що ми найближчим часом побачимо вільну Ічкерію», – зазначив Олексій Данілов.

Очільник РНБО України переконаний, після розвалу РФ Чечня здобуде свою незалежність, це лише питання часу, оскільки кожен народ, навіть нечисленний, має право на самовизначення.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", днями відбулися 27-мі роковини новорічного штурму Грозного (Джохара) окупаційними військами Московії.

Читайте також:
Війна
Всі громадяни України як один уже мусять працювати над умовами, котрі сприятимуть цілковитій дезінтеграції росії, її остаточному розпаду.
07:01
Світ
У Варшаві постала Ліга Вільних Націй, покликана сприяти розвалу московії та появі нових держав замість російської федерації.
вчора, 07:59
Війна
Військове формування України з білоруських добровольців збільшено до полку
21 травня, 18:23
Новини
Колишній міністр МЗС ЧРІ має намір провести офіційні та неофіційні зустрічі
21 травня, 13:43
Війна
Чим раніше бойові дії та руйнація інфраструктури розгорнуться на росії, тим можливим стане протверезіння населення федерації.
20 травня, 07:56
Світ
Російська агресія проти України спонукала жителів сибірських міст взятися за зброю, поки це – "Бандерівські смузі" та листівки з погрозами.
19 травня, 18:12