Секретар РНБО Данілов спрогнозував появу вільної Ічкерії

ПОЛІТИКА
03.01.2022, 13:45
Секретар РНБО Данілов спрогнозував появу вільної Ічкерії
Фото: bastion.tv

Мусульманський світ істотно тисне на "русский мир", який не здатен консолідувати та об'єднати полікультурну і багатоетнічну спільноту РФ.

Про це в інтерв'ю виданню "Current Time" заявив секретар Ради з національної безпеки та оборони України Олексій Данілов, інформує агенція "Останній Бастіон".

За його словами, Кремль традиційно провадить агресивну не лише зовнішню, але, що важливо, і внутрішню політику, пригнічуючи корінні народи.

«Ситуація пов'язана з тим, що мусульманський світ тисне на РФ. Там можуть відбуватися різні процеси. Я більше, ніж упевнений, що ми найближчим часом побачимо вільну Ічкерію», – зазначив Олексій Данілов.

Очільник РНБО України переконаний, після розвалу РФ Чечня здобуде свою незалежність, це лише питання часу, оскільки кожен народ, навіть нечисленний, має право на самовизначення.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", днями відбулися 27-мі роковини новорічного штурму Грозного (Джохара) окупаційними військами Московії.

Читайте також:
Війна
За короткий час кульмінація війни стане найпотужнішою фазою, в якій поряд з українськими захисниками пліч-о-пліч стоятимуть сини Сакартвело.
25 лютого, 20:56
Світ
Поневолені ресурсною федерацією московією корінні етноси Північного Кавказу мають останній шанс на здобуття власного суверенітету.
24 лютого, 20:58
Виміри
Командир ДУК «Правий сектор», Член Проводу «Правого сектору» Андрій Стемпіцький провідав поранених воїнів у шпиталях Полтавщини
03 лютого, 14:15
Війна
Сьогодні – 185 років білоруському національному герою.
02 лютого, 20:07
Новини
Валерій Пальчик спростував чутки про свою загибель під Бахмутом
01 лютого, 13:15
Опінії
І проросте з чорнозему добро, і будуть на Вкраїні люди. Лиш зло не дінеться нікуди, зоставшись чатувати на зморену війнонькою приблуду...
30 січня, 08:44