Семен Кривонос і НАБУ рятує Чернишова

ПОЛІТИКА
20.06.2024, 15:00
Семен Кривонос і НАБУ рятує Чернишова

Як керівнику Нафтогазу «щастить» в НАБУ

Якщо відкрити сайт Національного антикорупційного бюро, то перше, що ви побачите – слоган «Знешкодити та запобігти».

Проте від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну з'являється дедалі більше підозр, підстав та свідчень, що те саме НАБУ може «знешкоджувати» іміджеві ризики для влади та запобігати справедливому покаранню впливових її представників.

Топ-посадовців раз по раз встигають відправити у відставку до оголошення підозри, а дехто навіть встигає вийти сухим з води та з оперативно-розшукової справи (ОРС), ламаючи кропітку роботу детективів.

Як наслідок, обіцяне на тому ж таки сайті НАБУ «очищення влади від корупції заради побудови та розвитку успішного суспільства та ефективної держави» відбувається не завжди. Але ще рідше про такі випадки стає відомо суспільству. Випадків, коли директор НАБУ особисто просив не проводити обшуки у посадовця, ще менше – один.

Нещодавно вся країна спостерігала за публічним розслідуванням про «зливи» з НАБУ. Ця ж історія про збіги – неймовірні співпадіння, які дозволяють одному впливовому посадовцю уникати «радарів» антикорупційного бюро. І разом з тим той самий посадовець має можливість таємно відвідувати керівництво цієї установи.

Подробиці у матеріалі УП.

Якщо не покласти край владі зелених покидьків, вони знищать країну.

І ситуація з Чернишовим тому свідоцтво. Антикорупційне бюро зельонського-йірмака захищає корупціонера Чернишова.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Новини
Зерновий міст до Тегерана: хто заробляє на співпраці Іраном?
24 червня, 08:05
Опінії
Чи міг Ігор Смілянський законно очолювати «Укрпошту» з подвійним громадянством?
20 червня, 18:27
Опінії
Україна — перша й єдина країна у світі, яка офіційно, на найвищому рівні, благає інші держави НЕ захищати її громадян.
19 червня, 15:37
Війна
«Стрим Техно» накопичила майже пів мільярда гривень штрафів за держконтрактами
19 червня, 12:25
Політика
Парламент Фінляндії ухвалив закон, який скасовує багаторічну заборону на розміщення ядерного озброєння.
17 червня, 18:03