Українські підпільники дізналися, де живе старша донька терориста Пушиліна

ВІЙНА
22.12.2021, 11:25
Українські підпільники дізналися, де живе старша донька терориста Пушиліна
Фото: Telegram

18-річна Кіра Пушиліна є власницею трикімнатної квартири в елітній багатоповерхівці у середмісті окупованого росіянами Донецька.

Відповідну інформацію виклали представники українського підпілля на одному з вітчизняних Telegram-каналів, інформує аґенція "Останній Бастіон".

25-поверховий будинок знаходиться за адресою – вулиця Маяковського, 20а (поверх і номер квартири не вказано – прим. ред.); територія довкола перебуває під цілодобовою охороною озброєних окупантів.

Крім того, на старшу доньку терориста Дениса Пушиліна записано велику крамницю у торгово-розважальному центрі "Донецьк-сіті", куди товар завозять безмитно з РФ і України, а також цех із пошиття брендового одягу на трикотажній фабриці в окупованому Шахтарську.

Українські підпільники зауважують, що будуть і надалі оприлюднювати інформацію про членів родин колаборантів і сепаратистів, допоки ті не підуть геть з нашої землі разом із російським агресором.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями суд у РФ офіційно визнав наявність путінських військ на українському Донбасі.

Читайте також:
Війна
Розуміючи провал в інформаційно-пропагандистській площині загарбники вдаються до обмеження решток свобод. Слова тепер під забороною.
24 вересня, 16:31
Війна
Чоловіче "гарматне м'ясо" поволі, але невпинно закінчується, ресурсна федерація московія взялася за позапланову могилізацію жінок.
20.12.2022, 05:50
Війна
За останні дні в ОРДЛО високоточними ударами української артилерії уражено мінімум 7 великих складів із боєприпасами росіян.
19.06.2022, 20:34
Війна
У зв'язку з критичною ситуацією на Східному фронті, ватажки прокремлівського бандугруповання "ЛНР" взялися за поголовний призов.
11.05.2022, 21:34
Опінії
Влада держави-агресора зі Сходу намагається провернути з окремими районами Донеччини та Луганщини "абхазько-осетинський сценарій".
16.02.2022, 09:26
Опінії
Наперед зазначимо, що обоє одіозних щурів – мешканці бункерів: перший закопався під Кремлем, другий – під огризком віртуальної Новоросії.
08.02.2022, 10:35