Серед руїн визволеного Старомайорського ЗСУ знайшли єдиного жителя

ВІЙНА
03.10.2023, 18:46
Серед руїн визволеного Старомайорського ЗСУ знайшли єдиного жителя
Фото: Current Time

Це село на Донеччині перебувало в окупації від самого початку торішнього повномасштабного вторгнення РФ. Нині там пустка смерті.

Відповідні кадри зі звільненого Силами оборони України Старомайорського оприлюднило видання Current Time. З'ясувалося, там досі мешкав 60-річний українець, на ім'я Григорій.

Як стверджують наші захисники, старший брат пенсіонера виявився зрадником і разом із російськими окупантами відступив на Схід. Тепер знищене ними село постійно перебуває під шквальним обстрілом ворожої артилерії.

«Ми підійшли до напівзруйнованого будинку і зовсім не очікували знайти там живу людину. Але там був чоловік: єдиний живий, хоч і поранений мешканець посеред мертвого села. Він пояснив, що жив там зі старшим братом, але той, на жаль, перейшов на бік ворога, і, коли ми почали наступати, разом із ворогом відійшов до сусіднього населеного пункту», — переповів боєць 128-ї Окремої бригади Сил Територіальної оборони на псевдо «Адвокат» історію пана Григорія.

Російський окупаційно-терористичний контингент не припиняє закидати снарядами, мінами та гранатами кожен метр ущент зруйнованого Старомайорського. Ворог не шкодує нічого і нікого, бо має на меті випалити нашу землю, яку воліє загарбати.

«Ми вважали, що чоловіка краще евакуювати, тим більше його посікло осколками. Разом із побратимами надали пораненому Григорію медичну допомогу і запропонували виїхати із небезпечної зони. Хоч і важко, але вдалося евакуювати та врятувати цього мирного мешканця, адже для нас кожне життя важливе. І навіть одна врятована людина — це вже великий показник», — пояснив ситуацію інший боєць 128-ї Окремої бригади Сил Територіальної оборони на псевдо «Філін».

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Минув перший місяць 2024 року, а наші захисники перетворили на брухт сотню ворожих панцерників. Кількість утилізованої техніки збільшується.
31 січня, 08:20
Війна
Попри те, що українське військо здебільшого перейшло до маневрової оборони, є підрозділи, котрі відсувають лінію фронту разом із ворогом.
26.12.2023, 07:18
Кримінал
Вітчизняні прокурори перестали брати на себе відповідальність щодо арештів. Суди почали сумніватись щодо суворості покарання.
30.11.2023, 10:52
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19.09.2023, 17:22
Війна
Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.
17.09.2023, 20:03
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент РФ дуже боїться втратити місто, адже це може обернутися внутрішньополітичною кризою.
16.09.2023, 21:18