Сергій Чиж йде на підвищення ?

ПОЛІТИКА
11.11.2021, 14:27
Сергій Чиж йде на підвищення ?

Яких вам ще реформ не вистачає...

За інформацією, отриманою від поінформованих джерел, завтра Сергій Чиж має прибути до Департаменту кадрового забезпечення національної поліції України.

Схоже на те, що одіозного поліціянта таки хочуть відправити на підвищення. Сергій Чиж може очолити ГУНП в якійсь області.

Варто зазначити, що за час роботи в органах внутрішніх справ та в поліції, Чиж постійно потрапляв у скандальні історії.

Працюючи на Полтавщині Чиж відмітився постійними корупційними скандали, про що неодноразово повідомляв "Останній Бастіон".

Крім того, ми вже повідомляли про організовану Сергієм Чижем вечірку з алкоголем та запальними танцями, на якій його підлеглий слідчий Олександр Шульга напідпитку намагається зґвалтувати стілець, всупереч його волі, ще й у присутності малолітньої дитини.

Аморальні дії, які вчиняються в присутності малолітніх дітей, переслідуються за Законом. Але покарання за це ні Чиж, ані його підлеглий не понесли.

Згодом Сергій чиж перебрався до Харкова, де зараз обіймає посаду Заступника начальника головного управління — начальника слідчого управління.

Але і в Харкові Чижу спокійно не жилося.

У квітні 2020 року поліція розпочала службове розслідування через оприлюднення відео з очільником слідства Харківської області, на якому він ставить «плани» для відділів поліції.

На одній із селекторних нарад Чиж Сергій Анатолійович – начальник Слідчого управління ГУНП в Харківській області, пред’являв претензії з приводу відсутності закритих кримінальних проваджень та кількості переданих справ суду начальнику Слобідського відділу поліції ГУНП у Харківській поліції Торопову Сергію Михайловичу.

Це так звані «плани» за кількістю закритих або переданих до суду кримінальних проваджень, а відповідно й завершенню досудових розслідувань.

У відомстві тоді зазначили, що факт потрапляння до мережі Інтернет матеріалів службової оперативної наради керівництва ГУНП в Харківській області задокументовано, обставини цієї події встановлюються в рамках службового розслідування. Винні особи будуть притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством.

І винних осіб було призначено...

13 травня 2020 особовому складу Слобідського відділу поліції було представлено нового начальника – підполковника поліції Юрія Попельнюка. До цього він обіймав посаду керівника Сахновщинського відділу поліції. А з цієї посади було звільнено Торопова Сергія Михайловича.

Вочевидь, Сергій Торопов був звільнений після скандалу з відео з селекторної наради, на якому Чиж пред’являв йому претензії з приводу відсутності закритих кримінальних проваджень та кількості переданих справ суду.

Радимо кадровій комісії задуматися над тим, кого вони просувають на підвищення. Нам незрозуміло, як людина з таким моральним обліком, яка постійно знущається з підлеглих та потрапляє в численні корупційні скандали, може претендувати на підвищення до рівня начальника ГУНП.

Нам взагалі незрозуміло, що такі люди роблять в Національній поліції України!

Читайте також:
Війна
Миколаївські поліцейські зайнялися сексом на очах у людей та потрапили на відео
22 червня, 10:45
Кримінал
Восьмеро "поліцейських"-зрадників на Запоріжжі отримали підозри
14 червня, 13:45
Виміри
В той час, коли справжні офіцери зі словом і обличчям захищають країну, балаболи в погонах захищають лише власні гаманці
20 травня, 12:55
Війна
Де були Сумські поліцейські під час повномасштабного вторгнення ?
18 травня, 15:15
Війна
Тепер вони мітингують та обурюються, чому їх звільнили!
14 квітня, 16:45
Війна
А хто перевірить правоохоронців на причетність до співпраці з агресором ?
05 квітня, 11:55