Сергію "Ішаку" Чередніченку оголосили підозру

12.05.2023, 12:20
Сергію "Ішаку" Чередніченку оголосили підозру

А співучасники злочинів киви-чередніченка досі працюють у правоохоронних органах

Як повідомляють у пресслужбі Херсонської обласної прокуратури, провадження щодо Сергія Чередніченка порушено за частиною 5 статті 111-1 Кримінального кодексу України «Добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території».

Сергію

Слідство встановило, що підозрюваний у минулому був у складі забороненої нині політичної партії соціалістичного спрямування. На тимчасово окуповану територію Херсонської області він приїхав разом з іншими представниками окупаційної «влади» для того, аби утвердити тут окупаційний режим.

У червні минулого року Сергій "Ішак" Чередніченко добровільно погодився очолити окупаційний «фонд майна Херсонської області», яким «керує» й дотепер.

"Ішак" забезпечує функціонування незаконного «органу», займається добором персоналу, затверджує положення про структурні підрозділи «фонду», а також видає нелегітимні «накази» та «розпорядження».

Останній Бастіон вже писав про те, що завдячуючи "високопрофесійним" діям начальника ГУНП в Полтавській області Євгена Рогачова  та уповноваженої особи Управління СБУ в Полтавській  області Євгена Борзілова, зрадник і колаборант, негласний співробітник ГУНП в Полтавській області Сергій Чередніченко (оперативний псевдонім "Ішак"), який до повномасштабного вторгнення переховувався на дачі у працівника поліції, зміг без перешкод виїхати з території України.

Євген Борзілов
Євген Борзілов
Євген Рогачов
Євген Рогачов

За вчинений злочин Сергію "Ішаку" Чередніченку загрожує до десяти років ув'язнення з позбавленням права обіймати керівні посади або займатися певною діяльністю терміном до 15 років та конфіскацією майна.

Нагадаємо, що Октябрський районний суд міста Полтави визнав "Ішака" Чередніченка винним у побитті ексзаступника Полтавського міського голови Андрія Ляміна.

Той напад із побиттям, як відомо, стався в травні 2018 року в приміщенні Полтавської міської ради. "Ішак" Чередніченко підкараулив Ляміна біля його приймальні. Пізніше заступника мера зі струсом мозку забрала до лікарні швидка.

На оголошення вироку суду "Ішак" Чередніченко не з'явився.

Октябрський районний суд Ухвалою від 26 травня 2020 року оголосив Сергія "Ішака" Чередніченка у розшук.

Сергію

З 26 травня 2020 року (понад два роки !) Сергій "Ішак" Чередніченко перебував у розшуку.

Понад два роки правоохоронці не хотіли знайти Сергія "Ішака" Чередніченка. І от нарешті, він знайшовся сам !

На початку липня 2022 року перший заступник голови Херсонської обласної ради опублікував на своїй сторінці у соцмережі Facebook списки людей, які стали на бік окупаційної влади і отримали посади у окупаційній "Військово-цивільній адміністрації".

"Тішить, що на Херсонщині таких людей насправді небагато. Нижче списки людей, які вважаються у орків у системі їхнього ВЦА. Він не на 100% актуальний, і завжди залишається шанс, що когось у цей список ФСБ спеціально внесли для того, щоб скомпрометувати людину. До того ж до набрання чинності обвинувального вироку, людина вважається невинною", - написав заступник голови Херсонської обласної ради.

Хочемо нагадати, що Сергій "Ішак" Чередніченко тісно пов'язаний з колаборантом та державним зрадником Іллею Кивою, котрий наразі переховується в росії та продовжує вести антиукраїнську діяльність.

У ніч із 21 на 22 березня 2019 року у центрі Полтави був здійснений підпал автомобіля Геннадія Сікалова. Журналіста спробували залякати шляхом знищення його майна.

Нам відомий безпосередній виконавець підпалу — 36-річний мешканець Києва Олексій Середюк, а також замовники — Ілля Кива та Сергій "Ішак" Чередніченко.

Проте Кива, будучи тісно пов’язаним із міністром усіх справ Аваковим, заручився підтримкою місцевих структур поліції. Працівники поліції з'явилися на місці події навіть раніше, ніж мешканці будинку почали виходити, щоб врятувати свої автомобілі від загоряння, а це може свідчити про організацію та супроводження даної акції правоохоронцями.

Пізніше поліцейські та працівники ДБР продемонстрували явну заангажованість своїм небажанням розслідувати справу.

Після подачі заяви до ДБР відбулася нова спроба залякування головного редактора «Останнього Бастіону». У ніч із 23 на 24 травня був здійснений напад на підприємство, яке належить дружині Геннадія Сікалова.

Попри масштаби злочинної діяльності та надані докази ДБР нічого не зробило для розслідування вчинених Кивою та "Ішаком" Чередніченком злочинів.

Кримінальні провадження, по даних злочинах, роками розслідуються правоохоронцями без жодного результату.

Поліція Полтавщини та СБУ, прокуратура та ДБР, які відверто саботували розслідування кримінальних проваджень щодо Киви-Чередніченка, продовжують відверто сприяти злочинцям.

Про пов'язаність "Ішака" Чередніченка з правоохоронцями говорить ще один факт.

За інформацією 5-го каналу та деяких інших ЗМІ, "Ішак" Чередніченко спровокував паніку, пов’язану з коронавірусом у Нових Санжарах.

"Ішак" Чередніченко, раніше влади, повідомив про прибуття в Нові Санжари евакуйованих з Китаю українців. Саме цією інформацією спровокував паніку серед місцевих жителів, яка призвела до протестів і зіткнень із силовиками.

Маючи за плечима чималий кримінальний бекграунд, Сергій "Ішак" Чередніченко нарешті знайшов себе. "Невловимий Джо" займається звичною для себе справою - "віджимає" майно у бізнесменів на території тимчасово окупованої Херсонщини. Але "Ішак" Чередніченко напевно забув, що окупанти ніколи не відпускають колаборантів живими. Прийде час і його спіткає доля інших зрадників.

Також не варто забувати про "Соціалістичне" минуле Сергія "Ішака" Чередніченка.

Нагадаємо, що в червні суд заборонив "Соціалістичну партію".

В СБУ вважають, що хоч ілля кива і не є офіційним керівником партії, але здійснює на неї значний вплив.

На думку СБУ, хоч кива з 2019 року не є офіційним керівником партії, він і надалі здійснює вплив на неї. Зокрема, у матеріалах справи цитувалися публікації з посиланням на партійний сайт, в яких входження киви до ОПЗЖ подавалося як делегування від СПУ.

Крім цього, згідно із матеріалами справи, станом на зараз Соціалістичну партію України очолює Віктор Заїка – директор іменного благодійного фонду іллі киви «Визволення».

Згідно з даними аналітичної системи YouControl Віктор Заїка замінив на цій посаді Сергія "Ішака" Чередніченка, який очолив партію після іллі киви.

Сергію

В липні 2017 ілля кива рейдерським шляхом захопив Соціалістичну партію України.

По те, що він став очільником партії, кива повідомив сам, пояснивши рішення бажанням «відновити соціальну справедливість» та «зміцнити обороноздатність».

Керівником Соціалістичної партії ілля кива пробув півтора роки, до червня 2018 року. Після цього він передав керівництво Сергію Чередніченку, котрий продовжив “відновлювати соціальну справедливість” і відновлював її до квітня 2020 року, коли стало зрозуміло, що найближчі кілька років він буде відновлювати соціальну справедливість за ґратами.

Цікаво, що після рейдерського захоплення кивою СПУ, керівником Херсонської обласної організації партії став ще один колаборант -  Стремоусов Кирило Сергійович.

Сергію
Сергію

Стремоусов часто брав участь у партійних заходах разом з кивою та "Ішаком" Чередніченком.

Окупанти називають Кирила Стремоусова "заступником голови військово-цивільної адміністрації" Херсонської області.

Сергію Сергію Сергію

Саме давні партійні зв'язки Стремоусова та Сергія "Ішака" Чередніченка посприяли призначенню останнього на посаду «голови Фонду майна».

Окупанти називали Кирила Стремоусова "заступником голови військово-цивільної адміністрації" Херсонської області.


У поліції досі продовжує працювати співучасник злочинів колаборантів Киви та Чередніченка полковник УСРи Олександр Єрмак, який возив на власній автівці начальника міського відділу поліції Олександра Терелу додому до Сергія "Ішака" Чередніченка (для отримання команд з підпалу автівки головного редактора "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова та захоплення й знищення майна підприємства, котре належить його родині).

 Олександр Єрмак
Олександр Єрмак

І доки Сергій "Ішак" Чередніченко переховується на тимчасово окупованій території Херсонщини, а колаборант та зрадник ілля кива живе у Москві, Олександр Єрмак продовжує працювати у Національній Поліції.

Хочемо зауважити, що "Останній Бастіон" звернувся до НАБУ з заявою по вчинення заступником начальника управління стратегічних розслідувань в Полтавській області ДСР НПУ Олександром Олександровичем Єрмаком кримінальних правопорушень

Спосіб життя Олександра Єрмака та його родини, впродовж тривалого часу, не відповідає задекларованому рівню доходів.

Олександр Єрмак вказує в своїх деклараціях наступних осіб:
Єрмак Галина Іванівна — є учасником двох юридичних осіб — ТОВ Є.С. (Код ЄДРПОУ — 39946646) та ТОВ “Транс Будпостач” (Код ЄДРПОУ — 41800237). Зареєстроване місце проживання м. Полтава, вул. Ляхова, будинок 12А, квартира 58.

Сергію

Єрмак Валентин Олександрович - Зареєстроване місце проживання м. Полтава, вул. Ляхова, будинок 12А, квартира 58.

Єрмак Валентина Олександрівна -  є учасником ТОВ “Транс Будпостач” (Код ЄДРПОУ — 41800237). Зареєстроване місце проживання м. Полтава, вул. Ляхова, будинок 12А, квартира 63.

Сергію

Діяльність юридичних осіб, власниками яких є члени родини Олександра Олександровича Єрмака не є надто прибутковою. Але, у власності Олександра Єрмака та його родини перебуває низка об'єктів нерухомості, зокрема дві квартири № 58 та 63 за адресою м. Полтава, вул. Ляхова 12А.

Рівень доходів Олександра Єрмака та його родини не дозволяє придбати дані об'єкти нерухомості. Ми вважаємо за необхідне провести перевірку законності придбання родиною Олександра Єрмака даної нерухомості та встановлення походження коштів, за які вищезазначені об'єкти нерухомості були придбані.

Крім того, до невідповідності способу життя Олександра Єрмака рівню його доходів питання виникали і раніше.

У 2016 — 2018 роках Єрмак Олександр Олександрович не повідомив про зміну майнового стану та  не вніс до декларації свої видатки правочини та фінансові зобов'язання, грошові активи відповідні п. 12,13,14 Є-декларації це підтверджується інформацією про перебування за кордоном та наявності кредиту якій не внесений до декларації в сумі близько 700 тис. грн.

Витрати на придбання дорогих путівок на відпочинок та перебування за кордоном тільки у 2017 році 10 разів (понад 50 діб) не внесено до декларацій, хоча кожна путівка коштує понад 2 тис. дол. США що в сумі складає понад 20 тис. доларів США

04-01-2018    В'їзд  СТАМБУЛ-ХАРКIВ
30-12-2017    Виїзд   ХАРКIВ-СТАМБУЛ
03-11-2017    В'їзд МЮНХЕН-КИЇВ
31-10-2017    Виїзд КИЇВ-МЮНХЕН
07-09-2017    В'їзд БАКУ - КИЇВ
03-09-2017    Виїзд КИЇВ-БАКУ
31-08-2017    В'їзд АНТАЛIЯ-КИЇВ
24-08-2017    Виїзд КИЇВ-АНТАЛIЯ
30-07-2017    В'їзд ТАЛIН-КИЇВ
26-07-2017    Виїзд КИЇВ-РИГА
23-06-2017    В'їзд Автобус ВАНФООЛ   
19-06-2017    Виїзд  Автобус ВАНФООЛ
26-05-2017    В'їзд Автобус SETRA BH9490BK
25-05-2017    Виїзд Автобус SETRA BH9490BK
03-04-2017    В'їзд ШАРМ-ЕЛЬ-ШЕЙХ - КИЇВ
27-03-2017    Виїзд КИЇВ-ШАРМ ЕЛЬ ШЕЙХ
26-03-2017    В'їзд САЛОНIКИ-КИЇВ
19-03-2017    Виїзд КИЇВ-САЛОНIКI
30-01-2017    В'їзд СОФIЯ-КИЇВ
23-01-2017    Виїзд КИЇВ-СОФIЯ

15-12-2016    В'їзд БУДАПЕШТ-КИЇВ
11-12-2016    Виїзд КИЇВ-БУДАПЕШТ
17-08-2016    В'їзд ДАЛАМАН – КИЇВ
09-08-2016    Виїзд КИЇВ-ДАЛАМАН
29-07-2016    В'їзд ЗАГРЕБ-КИЇВ
27-07-2016    Виїзд КИЇВ-ЗАГРЕБ
28-05-2016    В'їзд БАРСЕЛОНА-КИЇВ
21-05-2016    Виїзд КИЇВ-МЮНХЕН

Працівник поліції в той час, як у державі йде війна не може перебувати тільки за кордоном  50 діб (10 разів на рік), так як законодавчо встановлено максимальна відпустка 45 діб, Єрмак О.О. в цілому за 2017 рік був у відпустці  понад 90 діб.

Також у нас наявна інформація що Єрмак О.О.  має картку АТ КБ “ПриватБанк” Platinum  на яку отримав кредит ліміт в сумі 100 000 грн., як видно із аналізу декларацій за 2016-2017 роки Єрмак О.О.  використовував за 2017 рік грошові кошти на суму 694 тис. 825 грн., що більше ніж у 50 прожиткових мінімумів встановлених для працездатних осіб на 1 січня звітного року (1330 *50 = 66 тис. 500 грн.), не повідомивши про зміни в майновому стані. Також не вніс дані про грошові кошти які знаходяться на інших рахунках, а саме:
- копілка;
- бонусний договір;
- доларовий рахунок.

У діях Олександра Єрмака вбачаються ознаки злочинів, передбачених ст.ст. 364, 368, 369 КК України.


НАБУ проігнорувало звернення "Останнього Бастіону", а Олександр Єрмак продовжує працювати в УСРі, та заробляти на корупційних схемах.

Поінформовані джерела повідомили "Останньому Бастіону", що Олександр Єрмак допомагав іллі киві та Сергію Чередніченку втекти з України.

Відкритим залишається питання про те, яким чином Сергій "Ішак" Чередніченко зміг виїхати з України на тимчасово окуповану територію ? Чому його не було затримано ? І чим у нас займається ГУ НП в Полтавській області та обласне управління СБУ ?

Може Олександр Єрмак, Євген Рогачов чи Євген Борзілов зможуть пояснити втечу "Ішака" Чередніченка до тимчасово окупованого Херсону ? Може вони пояснять, чому за два роки не спромоглися затримати "Невловимого Чмо", який продовжує вчиняти злочини на тимчасово окупованих територіях України, та співпрацює з окупантами ?

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що протеже Володимира Горбенка Євген Борзілов досі працює в структурі СБУ.

19 липня Євгена Борзілова було звільнено з посади начальника УСБУ в Полтавській області та призначено керівником УСБУ в Закарпатській області.

Після звільнення Івана Баканова з посади голови Служби безпеки України президент Володимир Зеленський звільнив його заступника Володимира Горбенка та провів ротації голів обласних управлінь СБУ.

Відповідні укази оприлюднені на сайті голови держави 19 липня 2022 року.

Але звільнивши Горбенка, Володимир Зеленський залишив працювати в СБУ його протеже Євгена Борзілова, якого перевели до Закарпаття. На Закарпатті Борзілов покриває схеми втечі ухилянтів за кордон, та здійснює контроль за нелегальним вивезенням грошових коштів з України.

Ще один соратник іллі киви та Сергія "Ішака" Чередніченка  Іван Вигінський на зараз є т.в.о Начальника Нацполіції України.

Інший партнер киви та Чередніченка - Олег Синєгубов, голова Харківської ОВА.

 ілля кива, Олег Синєгубов та Іван Вигінський
ілля кива, Олег Синєгубов та Іван Вигінський

Також хочемо зауважити, що колишній керівник ГУПН у Полтавській області Андрій Замахін та співробітник УСРи Олександр Єрмак звели корупційне кубло у "Полтавській Політехніці", яку очолює колаборант та українофоб Володимир Онищенко. Нагадаємо, що 24 лютого 2022 року Онищенко, чекаючи на окупантів, розпорядився зняти Державний Прапор України з будівлі університету.

Детальніше про це ми розповімо у наступному нашому матеріалі.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Полтава
Днями Наталя Веретеннікова вийшла із СІЗО. Разом із батьком їй вдалося уникнути кримінальної відповідальності за колабораціонізм.
07 липня, 10:26
Війна
На Луганщині ліквідовано так званого «екс-першого заступника управління виконання покарань «ЛНР» Андрія Козака.
05 липня, 16:05
Війна
Мацегора у перші дні повномасштабного вторгнення московії перейшов на сторону російських окупантів
11 червня, 17:55
Війна
Колаборант перебуває у критичному стані.
08 червня, 17:37
Війна
Агентів ФСБ було затримано «на гарячому», коли вони шпигували за вогневими групами протиповітряної оборони.
07 червня, 10:45
Політика
Деяким нашим співгромадянам муляє око українська національна ідентичність. Вони власну мати продадуть, щоби догодити Москві.
05 червня, 07:34