Ще один кричить: «Зробимо!»

ПОЛТАВА
13 липня, 07:35

Панове, з вашого дозволу, трохи філософії. Напали на гарний текст Тараса Лютого «Фанатичний екстаз» в «Українському тижні», який доречно допомагає з'ясувати мотиви бовтання полтавського популіста Сергія Капліна у політичній ополонці.

Філософ пан Тарас дивується, і ми разом з ним, отій людській здатності підпадати під дію «якоїсь дивної сили, яка змушує людину наполегливо втілювати нав'язливі ідеї». Услід за автором схиляємося до пояснення, що увесь соціальний епатаж, зокрема, і нашого вождя-популіста з вирубуванням дверей до мера і вже до пупа розірваною за «простих людей» сорочкою є чистої води фарисейством.

Так, рушії поведінки навіженого соціаліста ховаються в глибинах психічної конституції індивідуума, перепрошуємо за розумування, але, як на нас, бовтає пана Капліна елементарна жадоба порулити, унебезпечена комплексом недоколиханості.

Критично налаштована, зі здоровим глуздом людина утримується від багатьох спокус подати себе світові поводирем, месією, ісусовим клоном. Найперше – не буде безсоромно брехати.

Аналізуємо звіт Сергія Капліна під задавакуватим «Зроблено!».

26 хвалькуватих пунктів з мішками гречаної вовни. Розв'яжемо декілька.

«Завдяки закону Капліна про ренту Полтава і область щороку отримує 1 мільярд», ‒ трубить популіст. Читаємо на офіційному сайті Верховної Ради: ініціаторами Проекту Закону №3038 від 04.09.2015 про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо упорядкування системи надходження та використання коштів із рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату) є народні депутати Бєлькова, Горват, Продан, Кривенко, Євлахов, Каплін, Сугоняко, Амельченко, Підлісецький, Шкварилюк, Кацер-Бучковська, Войціцька, Лопушанський, Онищенко, Дубневич Ярослав, Усов, Юринець, Рибак, Дубневич Богдан, Іщейкін, Шевченко, Різаненко, Соловей, Бублик, Дерев'янко, Івченко, Кулініч, Біловол, Домбровський. (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=56386).

Міг би поіменувати себе співавтором.

«Добився для Полтави найдешевшого проїзду в Україні». Полтавці пам'ятають, якими були місяці з найдешевшим проїздом і чим, зрештою, усе закінчилося.

«Замінив 1000 вікон у лікарнях і школах Полтави». Те, що ніхто з педагогів, учнів, медперсоналу і пацієнтів лікарень обласного центру не бачив Капліна на шкільних і лікарняних підвіконнях, ні про що не говорить. Майстер працював ночами. Цитуємо іншого хвалькуватого лідера і хотіли б встановити, хто ж із них двох як шовком шиє?

«Депутати міської ради і міський голова підтримали програму Андрія Матковського по заміні вікон у всіх школах Полтави… Свого часу, перебуваючи на посаді міського голови, Андрій Матковський започаткував програму енергозбереження у навчальних закладах Полтави. В ній, серед іншого, передбачено і заміну вікон. Сьогодні, вже як депутат міської ради, Андрій Матковський ініціював продовження втілення цієї програми… Завдання наше за 2 роки в кожній школі і садку встановити сучасні пластикові вікна. На 2016 рік з міського бюджету виділено близько 40 мільйонів гривень на заміну віконних блоків у понад 40-ка школах та дитячих садках міста (виділено автором) (https://poltava.to/news/39312/).

«Представляє 6,5 мільйонів членів Федерації профспілок». По-перше, представнику ФПУ у Верховній Раді України слід інколи зазирати у папірці офіційної статистики організації, яку взявся представляти – на 1 січня 2019 р. чисельність спілчан у Федерації склала 4,8 млн. По-друге, недолуге представництво інтересів ФПУ Сергієм Капліним має наслідком повну відсутність практичного діалогу між соціальними партнерами, а стосовно Полтавщини і Закарпаття – бандитський наїзд держави на майно профспілок.

«Добився повернення 1,5 мільярда боргів по зарплатах по всій країні». Рекомендуємо очільнику комітету ВР соціальної політики, зайнятості і пенсійного забезпечення інколи узгоджувати свої популістські фантазії з українськими реаліями. Хоч би з оцим: «…В Україні триває нарощування боргів із виплати заробітної плати. Станом на 01.06.2019 заборгованість склала 2 718 млн. грн., що на 103 млн. грн., або на 3,9% більше, ніж місяцем раніше. Порівняно із відповідною датою 2018 року сума боргу зросла на 6,2%, або на 157 млн. гривень…»

(http://edclub.com.ua/analityka/zaborgovanist-iz-vyplaty-zarobitnoyi-platy-stanom-na-1-chervnya-2019-roku).

Благоговіємо перед переліком «зробленого» вершителем людської історії Сергієм Миколайовичем Капліним. Практично нічого у світі не може статися без втручання нашого деміурга. Тепер ми знаємо, хто обтесав бовдурів на острові Пасхи, приручив пса, винайшов колесо і поодбивав руки Венері Мілоській.

А з приводу підтримки Капліним КоЗеленського і намірів «робити нас» обома блазнями у чотири руки… Згадалося, як колись шурували сільські хлопчаки підсаками в ополонці на копанці за городами, вивуджуючи карасиків за долоню і в'юнів товщиною з держак лопати. Так набовтане нами лайно теж збивалося в ополонці в смердючі зеленуваті кавалки.

Вадим Демиденко

Читайте також:
13 грудня в Полтаві пройшов майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки.
вчора, 13:18
Ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.
вчора, 08:51
Виставка розпочалася 12 грудня.
13 грудня, 18:18
Кременчуцькі депутати звернулися до прем’єр-міністра щодо підтримки національного виробника.
13 грудня, 14:15
Конкурс на кращий пам'ятник загиблим на Сході захисникам України планують провести у Гадячі.
13 грудня, 12:05