Шкарлет нарешті пішов із міністерської посади

ПОЛІТИКА
17.03.2023, 21:29
Шкарлет нарешті пішов із міністерської посади
Фото: Главком

Відомий плагіатор та ідейний поплічник кремлівського українофоба Дмитра Табачника вирішив "тихенько піти у ліс", поки є можливість.

Про відставку міністра освіти та науки кілька годин тому повідомило інформаційне агентство "Українські Національні Новини", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Цілком імовірно, що Сергія Миколайовича відправлять виконувати роль посла у комуністичному Китаї, адже, як відомо, у Піднебесній поважають і цінують плагіаторів-пристосуванців.

Водночас за словами неназваних працівників у міносвіти, рішення про відставку Шкарлета ухвалили на найвищому рівні, тобто в Офісі Президента, яким керує українофоб Андрій Єрмак.

Зауважимо, що саме Банкова призначила поплічника Табачника на посаду, а потім стільки часу захищала, бо він був корисний і зручний, як служивий ментівський пес Олег Татаров.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чиновники-профани з вітчизняного міністерства освіти та науки взялися вчергове апробовувати кремлівську методику промивання мізків молоді.

Читайте також:
Політика
Він хоче позмагатися за збереження себе в системі «боротьби» за економічні інтереси країни.
07 серпня, 13:50
Політика
Що показала декларація головного фінансиста країни.
29 липня, 18:05
Політика
Новий міністр економіки вказав, що не має жодних збережень, але за рік витратив 10 млн гривень на життя.
28 липня, 15:44
Політика
Що відомо про очільницю Інституту Бокаріуса.
24 липня, 20:46
Політика
Наглядова рада НАК «Нафтогаз» призначила новим тимчасовим керівником компанії Сергія Федоренка.
17 липня, 15:28
Політика
Колишній міністр внутрішніх справ Ігор Клименко стане секретарем Ради національної безпеки та оборони України.
17 липня, 15:05