Шкарлет нарешті пішов із міністерської посади

ПОЛІТИКА
17 березня, 21:29
Шкарлет нарешті пішов із міністерської посади
Фото: Главком

Відомий плагіатор та ідейний поплічник кремлівського українофоба Дмитра Табачника вирішив "тихенько піти у ліс", поки є можливість.

Про відставку міністра освіти та науки кілька годин тому повідомило інформаційне агентство "Українські Національні Новини", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Цілком імовірно, що Сергія Миколайовича відправлять виконувати роль посла у комуністичному Китаї, адже, як відомо, у Піднебесній поважають і цінують плагіаторів-пристосуванців.

Водночас за словами неназваних працівників у міносвіти, рішення про відставку Шкарлета ухвалили на найвищому рівні, тобто в Офісі Президента, яким керує українофоб Андрій Єрмак.

Зауважимо, що саме Банкова призначила поплічника Табачника на посаду, а потім стільки часу захищала, бо він був корисний і зручний, як служивий ментівський пес Олег Татаров.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чиновники-профани з вітчизняного міністерства освіти та науки взялися вчергове апробовувати кремлівську методику промивання мізків молоді.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Колаборанти з Полтавської міської і з Полтавської обласної ради виявилися найбільш закритими.
вчора, 11:45
Політика
Не встиг син дисидентів, учасник бойових дій і свідомий патріот Оксен Лісовий стати урядовцем, як одразу проти нього зчинився скандал.
23 березня, 18:17
Політика
Суд визначив, що у Рівненській міськраді порушили закон.
26 лютого, 13:28
Політика
Голова ДСА в Америці помолився з баптистами за успіх у проведеному в Полтаві кастингу
13 лютого, 17:20
Політика
Українські банкіри оселилися в одному з найрозкішніших готелів Польщі
11 лютого, 16:35
Кримінал
СБУ повідомила про підозру колишньому голові Херсонської ОВА.
04 лютого, 11:05