Тилові щури свідомо знищують українську освіту

Виміри
02 березня, 18:36

Чиновники-профани з вітчизняного міністерства освіти та науки взялися вчергове апробовувати кремлівську методику промивання мізків молоді.

Про це свідчить намагання підлеглих Сергія Шкарлета прибрати із Зовнішнього незалежного оцінювання обов'язкові  предмети: українську мову, українську літературу та Історія України.

Тобто, саме ті 3 шкільні дисципліни, які формують у дітей власну самобутність, національну ідентичність, світогляд, а отже, у майбутньому, громадянську позицію і політичні вподобання.

У зв'язку з критичною ситуацією, як склалася, свідомі патріоти та небайдужі українці зберуться завтра, 3 березня, перед головною будівлею міносвіти з вимогою припинити руйнацію всієї освітньої системи, яка і так "дихає на ладан".

«Це в стилі сучасності, якою править постправда. Розповідати з екрану телевізора в єдиноправильному марафоні про те, що "хто не знатиме своєї історії, той не матиме майбутнього". І при цьому відміняти іспит з історії України. Це ж як треба допекти, щоби письменників змусити на протест! Підтримаймо, бо й справді не матимемо майбутнього», – запрошує громадян на акцію досвідчений фронтовик і голова політичної партії "Правий сектор" Андрій Тарасенко.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що наперекір гучним і показним реформам українська молодь не засвоює потрібні їй знання через перевантаженість зайвими предметами.

Тилові щури свідомо знищують українську освіту_1
Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Виміри
Сьогодні о 19.30, на в'їзді у Миргород живим коридором пошани зустрічаємо полеглих Героїв Олександра Федорченка та Костянтина Афанасенка
вчора, 14:44
Виміри
Зеленський анонсував час відплати зовнішнім та внутрішнім ворогам.
27 березня, 13:05
Виміри
Під час виконання бойового розпорядження загинув очільник "Правого сектору" Миргородщини Олександр Федорченко
26 березня, 12:15