Тилові щури свідомо знищують українську освіту

02.03.2023, 18:36
Тилові щури свідомо знищують українську освіту
Фото: Останній Бастіон

Чиновники-профани з вітчизняного міністерства освіти та науки взялися вчергове апробовувати кремлівську методику промивання мізків молоді.

Про це свідчить намагання підлеглих Сергія Шкарлета прибрати із Зовнішнього незалежного оцінювання обов'язкові  предмети: українську мову, українську літературу та Історія України.

Тобто, саме ті 3 шкільні дисципліни, які формують у дітей власну самобутність, національну ідентичність, світогляд, а отже, у майбутньому, громадянську позицію і політичні вподобання.

У зв'язку з критичною ситуацією, як склалася, свідомі патріоти та небайдужі українці зберуться завтра, 3 березня, перед головною будівлею міносвіти з вимогою припинити руйнацію всієї освітньої системи, яка і так "дихає на ладан".

«Це в стилі сучасності, якою править постправда. Розповідати з екрану телевізора в єдиноправильному марафоні про те, що "хто не знатиме своєї історії, той не матиме майбутнього". І при цьому відміняти іспит з історії України. Це ж як треба допекти, щоби письменників змусити на протест! Підтримаймо, бо й справді не матимемо майбутнього», – запрошує громадян на акцію досвідчений фронтовик і голова політичної партії "Правий сектор" Андрій Тарасенко.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що наперекір гучним і показним реформам українська молодь не засвоює потрібні їй знання через перевантаженість зайвими предметами.

Тилові щури свідомо знищують українську освіту_1
Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Виміри
Натомість у Полтаві підлеглі інваліда 2-гої групи Володимира Салогуба продовжують безсоромно красти
16.09.2023, 08:26
Виміри
Як група «Ростдорстрой» із місцевими елітами монополізувала мільярдний ринок доріг Полтавщини.
15.09.2023, 14:40
Виміри
Полтавська влада не може забезпечити гідні умови проживання для тимчасово переміщених осіб
12.09.2023, 12:45
Виміри
Державний центр зайнятості працевлаштовує українських будівельників в Ізраїлі. А хто буде відбудовувати Україну ?
11.09.2023, 15:55
Виміри
Краще розмітку пофарбувати.
07.09.2023, 10:00
Виміри
Закони Зеленського є «авторськими творами» ?
01.09.2023, 15:35