Шмигаль і Ко хочуть обкласти українців новим податком

ЕКОНОМІКА
14 червня, 12:46
Шмигаль і Ко хочуть обкласти українців новим податком
Фото: Agravery.com

Зе-влада ніяк не наїсться, з громадян України як за часів СССР держиморди мають намір зняти останню сорочку.

Кабінет міністрів пропонує народним депутатам запровадити мінімальне податкове зобов’язання для земельних ділянок дачних і садових кооперативів.

Таку інформацію оприлюднила Телевізійна служба новин "1+1", посилаючись на власні джерела у вітчизняному уряді.

Пропозиція найвищих чиновників також стосується внесення відповідних змін до чинного Податкового кодексу України, що має набрати чинності вже 1 липня поточного року.

«Розмір податку буде залежати від нормативної грошової оцінки й розраховуватиметься за формулою – з урахуванням коефіцієнту індексації. Ті дачні та садові ділянки, які не матимуть грошової оцінки, будуть оподатковуватися за єдиною державною ставкою. Крім того, урядовий документ скасовує пільги зі сплати за землю і земельні ділянки, надані установам науки, які повністю утримуються коштом державного або місцевих бюджетів – у разі нецільового використання земельних ділянок», – йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на порозі відкриття ринку землі одним з важливих питань, про які необхідно говорити – це формування земельної ділянки як об'єкту цивільноправових відносин.

Читайте також:
9 днів тому — 1 липня — в Україні офіційно відкрився ринок землі, а урядовці вже нарахували понад 3000 договорів із купівлі-продажу угідь.
10 липня, 17:56
Зелена СВОЛОТА влаштовує акцію таврування та морального катування судді КСУ Литвинова Олександра Миколайовича
18 червня, 15:15
«Продаж землі легалізує спецоперацію із вигнання українців зі своєї землі».
03 червня, 22:05
Як реалізувати своє, законом передбачене право на отримання земельної ділянки ?
20 квітня, 11:55
Земельні ділянки державної власності, право оренди на які виставляється на аукціон, будуть передані громадам по завершенні торгів.
18.11.2020, 14:24
Жодна громада за рік роботи «зеленого» уряду, парламенту та Президента так і не отримала ані гектару державної землі у свою власність.
08.08.2020, 09:10