Щось дивне коїться у російських владних кабінетах

ПОЛІТИКА
01.11.2022, 19:18
Щось дивне коїться у російських владних кабінетах
Фото: Google

Патрушев-молодший стане новим, але тимчасовим керівником ресурсної федерації. Московія продовжить заглиблюватися у смутні часи.

Під час промови Владіміра Путіна на Валдаї стало зрозуміло, що нічого, крім стандартного набору марень, для обробки свідомості внутрішнього споживача – не буде. Так і сталося, власне.

Однак головне не в Путіні, а в тому, що навколо нього. Вихід РФ із Зернової угоди очікуваний, на росії давно шукали привід, та хто саме шукав – це, насправді, головне питання.

Не секрет, що Голова Совбєза РФ Ніколай Патрушев мріє про те, аби наступником Путіна став його син Дмітрій, і ніби як Путін уже погодився з цим. А скажіть мені: хто зараз обіймає посаду Міністра сільського господарства у РФ і хто пропонує замістити наше, українське зерно російським?

Вірно – Дмітрій Патрушев. Себто, у разі згоди Туреччини та ООН на таку "заміну", головним вигодонабувачем, і перш за все в плані політичних балів та дивідендів стане не Путін, а Дмітрій Патрушев.

Окрім того, у виграші опиниться і прем'єр-міністр РФ Міхаіл Мішустін, під шефством якого, формально і перебуває Патрушев-молодший. А саме Мішустін, згідно конституції РФ стане виконувач обов'язків президента в разі якоїсь оказії з Путіним.

Себто Мішустін, згідно з планами однієї з "веж Кремля", яку курує Патрушев-старший, має стати перехідною фігурою перед "сходженням на трон" Патрушева-молодшого. З таким розкладом незгодні багато хто.

Перш за все "варлорди", на кшталт Рамзана Кадирова та Євгєнія Прігожина, адже по-перше, продовження війни це колосальні надходження до їхніх кишень, а по-друге, без Путіна вони обидва ніхто, особливо манкурт Кафіров.

Кадирова ненавидить як ФСБ так і МО РФ, і без Путіна, у випадку неможливості втечі, його життя піде на дні, а то і на години. Прігожин теж не в фаворі вищезгаданих, і теж потрапить під удар, саме тому вони осатаніло намагаються укріпити позиції та дискредитувати армію.

Кадиров вбачає порятунок у дружбі з очільником Росгвардії, ексохоронцем Путіна Віктором Золотовим, а Прігожин шукає підтримки у ГРУ. Та є ще одна цікава, і, за мірками РФ, доволі рівновіддалена людина – це мер Москви.

Сєргєй Собянін, на якого робить ставку так звану "партія миру" у принципі, здатен сплутати карти як Патрушевим так і варлордам, якщо не домовиться з кимось. А не треба далеко ходити, щоби зрозуміти – Патрушеви та Мішустін йому ближчі.

І вся ця гризня щурів з павуками відбувається на тлі відчайдушних спроб таки розпочати перемовини і взяти передих у війні в Україні. Та це потрібно не тільки для перегрупування російських окупаційних військ, а й для завершення битви за владу в РФ.

Путін вже фактично "не грає". Питання тільки в тому, коли про це сповістять офіційно.

Автор – Назар Приходько, політолог-міжнародник і військовий експерт

Читайте також:
Політика
Олег Татаов має вплив на абсолютні всі органи кримінальної юстиції, крім НАБУ і САП.
25 січня, 17:15
Політика
Ексглаву Київської ОВА Олексія Кулебу призначено заступником керівника Офісу президента
25 січня, 09:05
Виміри
Кадри на керівні державні посади підбираються за принципом мафії: якщо людина віддана і знає, як грабувати, вона отримає підвищення.
09 січня, 09:05
Опінії
Якщо не вирішив, під кого лягти – стій. Ще пофункціонуєш. Особисте
05 січня, 15:06
Політика
Положення Закону "Про медіа" є "гідними найгірших авторитарних режимів"
31.12.2022, 10:25
Політика
Андрій Єрмак визнав себе кращим президентом за 30 років, і повідомив, що буде балотуватися на другий термін
30.12.2022, 11:19