Шведські технологи допомагають ЗСУ наближати перемогу

19.12.2023, 06:00
Шведські технологи допомагають ЗСУ наближати перемогу
Фото: Aftonbladet

Своїми інноваціями Швеція рятує життя і техніку Сил оборони України. Як і за гетьмана Мазепи шведи на боці тих, хто боронить Європу від зла.

Такі відомості оприлюднило одне з провідних видань скандинавської монархії Aftonbladet. З'ясувалося, що шведські технологи розробили унікальний захисний матеріал, який неможливо побачити у тепловізор, російський тим паче, що дуже важливо у теперішніх умовах війни.

Як стверджують самі інноватори, їхній продукт є свого роду плащем-невидимкою, який дозволяє носіям уникати потрапляння в об'єктив чи локатори ворога. Українські захисники, котрі зараз перебувають у Швеції, вже тестують украй необхідну розробку.

«Наша місія: створити невизначеність для противника на полі бою. І ми вважаємо, що називати розробку «плащами Гаррі Поттера» зовсім неправильно. Переконані, що наш матеріал «Баракуда», який може надати Україні перевагу у війні», — прокоментували свій виріб шведські технологи.

Натомість «Останній Бастіон» нагадує читачам, як Національне антикорупційне бюро України стало вірним псом Банкової. Борці із корупцією відверто воюють проти волонтерів і патріотів, які зупиняють російську навалу на передовій.

Читайте також:
Політика
Інженери заявляють, що їм вдалося створити найдосконалішу у світі безпілотну розвідувальну систему у своєму класі.
03 квітня, 15:35
Війна
СГ дрон DJI Agras T30 перебуває на озброєнні ЗСУ. Він може бути озброєний кулеметом ПКМ 7,62x54mmR і гранатометом Bullspike-AT.
26 січня, 11:45
Життя
Лідером списку інновацій, за версією впливового наукового журналу, — ліки проти ожиріння на базі пептиду GLP-1. Йдеться про «Ozempic».
20.12.2023, 06:00
Життя
Інноваційна розробка відштовхує від себе будь-які рідини. Станом на сьогодні винахід поки тестують у лабораторних умовах.
25.10.2023, 21:45
Світ
В одному з найбільших оновлень ChatGPT, OpenAI запустила два нових способи взаємодії зі своїм застосунком
26.09.2023, 09:34
Світ
Майбутнє, яке раніше вважалося науковою фантастикою, нарешті стало дійсністю і країна висхідного Сонця доводить це на практиці.
08.09.2023, 18:16