Швейцарські Альпи родили кротячу пастку для України

ПОЛІТИКА
18 червня, 07:10
Швейцарські Альпи родили кротячу пастку для України
Фото: Facebook

Зе-команда має багаторічний досвід зі створення видовищ для знудженої публіки. Тепер вони перейшли на найвищий міжнародний рівень.

Величезне зібрання світових лідерів у швейцарських горах погодилося, що українські порти мають безперешкодно відправляти зерно, українська АЕС в Енергодарі має контролюватися Україною, а полонені та вкрадені діти мають повернутися додому. Як ці благі наміри визначать кінець війни, знає лише Андрій Єрмак.

Позитив — Україна нагадала світу про війну. Негатив: розколотий світ не хоче практичними діями підтримати головне — вимогу виведення окупаційних військ.

Підсумки саміту у Люцерні влучно сформулював Євген Магда — «Альпи родили трьох мишей». Лише додав би: і одну кротячу пастку!

Бо головною новиною саміту, головною тезою виступу української делегації стала обіцянка провести наступний саміт вже з росіянами. 
Тобто, цей саміт мав на меті зняти самопроголошене Указом Зеленського табу на ці переговори.

При цьому ми чуємо чергові пасажі про «погані Мінські угоди» й повне мовчання про... Оман та Стамбул! Ба, більше — повне мовчання про умови цих майбутніх (а пРезидент запевнив — скорих) переговорів з агресором.

Знаєте, це все нагадало документ дільничого від 1944 року, який побачив в архіві Донецького ГУВС. Далі зацитуємо мовою оригіналу:

«Обьезжая вверенную территорию на служебной кобыле, я услышал женские крики о помощи. Прибыв в район фермы, я обнаружил полуобнаженного бригадира Петрова сверху на аналогично одетой колхознице Собко. Последняя кричала о помощи, но движения ее рук и ного свидетельствовали об обратном. В связи с изложенным, постановляю: отказать в возбуждении уголовного дела».

Автор : Юрій Луценко
Читайте також:
Політика
Сьогодні, під пильним наглядом «партнерів», ми заходимо на нове коло «реформ» та перезавантажень.Чи призведе це все до реальних змін?
10 липня, 16:44
Політика
Поки «найвеличніший лідор світу» роз'їжджає альпійськими курортами, наші співгромадяни мусять йти в ярмо ворога. Все через дії Зе-влади.
19 червня, 08:00
Політика
Попри розпропаговану Банковою міжнародну підтримку справедливого миру, у Швейцарії виникли суперечності. «Глобальний Південь» проти.
17 червня, 21:42
Полтава
Офіс простих рішень з вулиці Банкової множить свої регіональні філії. Чиновники не цураються визнавати, що займаються профанацією.
06 червня, 21:46
Політика
Зе-влада запровадила жорсткі ліміти на споживання електроенергії в усіх регіонах. Обленерго застосовують графіки погодинних відключень.
06 червня, 07:11
Економіка
Одна із найзаможніших держав Європи готова пом'якшити власні правила експорту зброї. Проте нам жодним чином не допомагатиме.
17 травня, 08:29