Січеславська десантура 25 бригади вітає українців із Новим роком

ВІЙНА
01.01.2023, 19:15
Січеславська десантура 25 бригади вітає українців із Новим роком

А російському окупаційно-терористичному контингенту радить негайно забиратися з нашої, окропленої кров'ю тисяч Героїв, святої землі.

Попри свята, агресивна війна не стихає на всій протяжності фронту, де українські захисники щодня успішно дають бій загарбникам зі Сходу.

Відповідний фотозвіт із Донецької області оприлюднила пресслужба 25 Окрема повітрянодесантної Січеславської бригади, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що незламні оборонці України викроїли час для святкової вечері й у перервах роздають вогневі "подарунки" російським загарбникам.

«У свято Нового року наші воїни з лав 25 Окремої повітрянодесантної Січеславської бригади незламно стоять на захисті Батьківщини! Вони тримають найважчі ділянки фронту, постійно відбиваючи ворожі атаки...

Але ялинка прикрашена, святкова вечеря готується, техніка обслуговується. Такі вони, непереможні Січеславські десантники. Тримаємо стрій і крокуємо в Новий рік з вірою у нашу спільну Перемогу!», – відзвітували у пресслужбі 25 ОПДБр.

Водночас січеславські десантники побажали українцям, які перебувають на мирній і вільній від російської присутності території щастя та злагоди, натомість тих, хто в окупації попросили потерпіти визволення вже близько.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що незламна фортеця Східного фронту – Бахмут – скувала чисельнішого й озброєнішого ворога, і саме там крізь зливи снарядів народжується наша Перемога.

Січеславська десантура 25 бригади вітає українців із Новим роком_1
Січеславська десантура 25 бригади вітає українців із Новим роком_3
Січеславська десантура 25 бригади вітає українців із Новим роком_5
Січеславська десантура 25 бригади вітає українців із Новим роком_7
Січеславська десантура 25 бригади вітає українців із Новим роком_9
Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36