Українські морпіхи тримають міцно оборону Авдіївки

ВІЙНА
30.12.2022, 20:34
Українські морпіхи тримають міцно оборону Авдіївки

Російські окупанти продовжують здійснювати геноцид українського народу – безжально нищать з артилерії та авіації вільні міста Донеччини.

Одним із таких багатостраждальних є Авдіївка, на варті якої стоять воїни 36 Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що минуло сторіччя, але ворог лишився незмінний і він за всяку ціну воліє повторити плани своїх червонозоряних попередників, які несли смерть і голод.

«Фронтова Донеччина. Кремлівські "скрєпи" торкнулись цієї родючої землі хліборобів ще в 1932-1933 роках, коли кровожерливі совєцькі комісари зморили голодом працьовитих українців. 2014 рік – російські терористи артилерійськими снарядами зруйнують житлові райони міста.

Колись великопромислове місто перетворюється в фронтове. 2022 рік – "русскій мір" продовжує здійснювати геноцид українського народу. Боротьба за суверенітет, незалежність, європейську традицію, демократію, верховенство права триває... Авдіївка це Україна!», – відзвітували українські воїни-морпіхи.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російські окупанти не спроможні організувати великий наступ ні на Сході, ні на Півдні, ні тим паче з Півночі, бо їм бракує техніки.

Українські морпіхи тримають міцно оборону Авдіївки_1
Українські морпіхи тримають міцно оборону Авдіївки_3
Українські морпіхи тримають міцно оборону Авдіївки_5
Українські морпіхи тримають міцно оборону Авдіївки_7
Українські морпіхи тримають міцно оборону Авдіївки_9
Читайте також:
Полтава
У підземному переході по вулиці Маршала Бірюзова, що поряд із зупинкою транспорту "11 школа" невідомі злодії вкрали систему освітлення.
21 березня, 16:29
Мистецтво
Наперекір воєнному лихоліттю культурне життя у нашому місті не просто існує, воно квітне й розвивається завдяки ініціативним постатям.
16 березня, 22:00
Війна
За Комбата, за націю, за перемогу!
08 березня, 19:36
Політика
Центральні вулиці волелюбного Тбілісі переповнені протестувальниками, які вже встигли захопити у силовиків трофеї: щити та гумові кийки.
07 березня, 22:46
Війна
За понад рік активних бойових дій на західній околиці окупованого росіянами Донецька від сусідньої Мар'їнки лишилася тільки згадка на мапі.
04 березня, 19:23
Світ
Сталінський окупаційно-терористичний режим знищив найбільше людей у світі, ніж будь-яка інша диктатура, навіть гітлерівська і маоїстська.
27 лютого, 19:14