Січеславська десантура «дала прикурити» російським загарбникам

ВІЙНА
27 вересня, 20:56
Січеславська десантура «дала прикурити» російським загарбникам

Окупаційно-терористичному контингенту РФ не солодко на українському Сході, їхні лави рідіють від вогняних "подарунків" наших захисників.

Свідченням цього є ролик із зони бойових дій у Донецькій області викладений Службою зв'язків із громадськістю 25 Окремої повітрянодесантної Січеславської бригади.

Як з'ясувалося, бійці Десантно-штурмових військ Збройних Сил України успішно знищили позиції російських окупантів на заданому командуванням відтинку фронту.

«Кожен ранок у Січеславців розпочався не з кави, а з ліквідації рашистів на Донеччині! Ми продовжуємо день за днем звільняти нашу землю, відправляючи у пекло загарбників. Гармати заряджені, розвідка працює – від нас не сховатися. Слава Україні!», – відзвітували у 25 Окремій повітрянодесантній бригаді.

Водночас додамо, що станом на тепер підрозділи Сил оборони України перейшли у контрнаступальні дії в околицях Лиману, намагаючися здійснити оперативне оточення військ РФ.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що російські окупанти продовжують атакувати Одесу іранськими дронами-камікадзе.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Південний фронт палає не менше Східного, де українські захисники методично ліквідують техніку і особовий склад російських загарбників.
07:00
Війна
Російські загарбники намагатимуться втримати багатостраждальну перлину Приазов'я за всяку для себе ціну, тому споруджують укріплення.
вчора, 21:54
Війна
Тактикою росії на Бахмутському напрямку є вогневий вал і набіги на позиції українських захисників великою кількістю живої сили.
04 грудня, 18:01
Війна
Російські загарбники ганебно вмирають групами у промерзлому степу на Сході України від постійних вогневих уражень наших захисників.
02 грудня, 17:01
Війна
Чисельним загонам окупаційно-терористичного контингенту РФ вдалося зайняти знищене їхніми ж артилерійськими обстрілами село.
02 грудня, 06:59
Війна
Росіяни поспішно споруджують так звану "лінію оборони" поблизу Сватового, оскільки мають сподівання втримати Схід України.
01 грудня, 19:24