Син дисидентів і фронтовик Оксен Лісовий може очолити МОН

ПОЛІТИКА
18 березня, 18:15
Син дисидентів і фронтовик Оксен Лісовий може очолити МОН
Фото: Google

Замість звільненого 17 березня українофоба Сергія Шкарлета новим міністром освіти та науки стане захисник України з бойовим досвідом.

Відповідний анонс кадрових змін оприлюднив голова вітчизняного уряду Денис Шмигаль, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що кандидатуру 50-річного директора Малої академії наук Оксена Лісового вже обговорили на засіданні пропрезидентської фракції "Слуга народу".

«Нині обговорили кадрові зміни в Уряді, які плануються на наступний тиждень. Це, зокрема, звільнення міністра освіти та науки Сергія Шкарлета. Призначення міністром освіти та науки Оксена Лісового. Звільнення з посади міністра стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. Призначення на посаду міністра стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна», – повідомив Денис Шмигаль.

А проте, слід зауважити, що пан Оксен Лісовий народився у родині репресованого совєтами філософа й правозахисника Василя Лісового й талановитого педагога Віри Лісової-Гриценко; наразі він служить у лавах 95 Окремої десантно-штурмової бригади.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Офісу Президента України, Міністерству освіти та науки, Міністерву культури та інформаційні політики чхати на українську малечу Донбасу та Криму.

Син дисидентів і фронтовик Оксен Лісовий може очолити МОН_1
Читайте також:
Війна
Незламне місто-фортеця в осерді Донбасу стало свинцево-бетонною кісткою у горлі російського окупаційно-терористичного контингенту.
18 березня, 19:43
Світ
Не вірите? Спитайтеся досвідченого опозиціонера, а згодом "яструба переможного миру" з Парижу мсьє Клемансо.
09 березня, 19:06
Політика
Медіаагенція "Останній Бастіон" щиро вітає вітчизняних розвідників з професійним святом! Бажаємо сил і наснаги у спільній борні.
24 січня, 12:29
Війна
Головний редактор "Останнього Бастіону" Дмитро Савченко знову на передовій, боронить Україну на буремному Сході.
17 січня, 20:13
Опінії
Україна потребує реальної політики. По-перше, лідерства, яке б змінило позицію у світі, а по-друге, відмови від синдрому країни-жертви.
16 січня, 08:37
Політика
Понад 2 роки тому кавказькі воїтелі з Баку повернули азербайджанський стяг на більшу частину Карабаху, залишилося визволити Ханкенді.
13 січня, 19:13