Сіоністи продовжують зачищати Ґазу від палестинців

СВІТ
09 січня, 19:54
Сіоністи продовжують зачищати Ґазу від палестинців
Фото: JournaIite

Попервах авіаційні та артилерійські удари завдавалися бойовиками ЦАХАЛ по житловій забудові. Тепер настала черга культових споруд.

Показовий приклад стався вранці 9 грудня у місті Хан-Юніс, повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на очевидців події. Ізраїльські солдати свідомо підірвали старовинну мечеть Аль-Талал, збудовану ще до єврейського нашестя у XIX столітті.

Величний мусульманський храм знаходився у південній частині смуги Ґази неподалік кордону з Єґиптом. Прямо зараз там продовжують точитися запеклі бої між ЦАХАЛ з одного боку, ХАМАС та «Ісламським джихадом» — з іншого; ситуація для цивільного населення тяжка, майже катастрофічна.

Командування ізраїльського окупаційно-терористичного контингенту встигло повідомити у типовій для сіоністів манері, що, мовляв, «мечеть знищена методом контрольованого підриву, бо у ній знаходився один зі штабів бойовиків». Надати відповідних доказів у ЦАХАЛ відмовилися.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів пам'ятати про те, що сіоністська пропаганда свідомо роками демонізувала палестинців, приписуючи всіх до «ісламських терористів». Насправді ж у Ґазі проживає безліч християн.

Читайте також:
Політика
На жаль, росію неможливо зрозуміти та знайти на неї управу, не врахувавши, що головною її сутнісною рисою є гібридність. Так уже склалося.
22 березня, 07:12
Історія
Часи минають, держави міняються, але ворог зі Сходу лишається таким, яким його породили азійські кочовики ще за пізнього Середньовіччя...
14 березня, 20:25
Війна
Росіяни намагаються забити останній гвіздок у труну української науки та культури. Для цього у них є ракети, дрони, снаряди та інша зброя.
14 березня, 13:48
Полтава
Замість наведення ладу у громаді чиновники відверто займаються варварською профанацією. І платять за це пересічні жителі Лубен.
12 лютого, 19:21
Війна
Як і за часів більшовицької навали, Україну спустошують чужинці. Загарбники вивозять усе, що вважають придатним для користування.
24.12.2023, 10:26
Війна
Міністр оборони держави Ізраїль призначив скандального 66-річного Аміда Еяла Каріма духовним наставником армії. Рабин благословляє ґвалт.
05.12.2023, 08:27