Сірий кардинал має піти з Банкової, – Спартц про Єрмака

ПОЛІТИКА
28.07.2022, 08:12
Сірий кардинал має піти з Банкової, – Спартц про Єрмака
Фото: СтопКор

Американська конґресвумен українського походження не припиняє боронити батьківщину за океаном, вимагаючи у Вашинґтону вплинути на Київ.

Свідченням цього є черговий відкритий лист Вікторії Спартц до президента Джозефа Байдена, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на сайт обраниці.

Як стверджує пані конґресвумен, щойно призначений генеральний прокурор України висунений особисто Андрієм Єрмака може саботувати роботу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«Під останнім тиском Київ нарешті дійшов до призначення Олександра Клименка очільником САП, призначення якого майже 2 роки гальмував Олег Татаров, призначенець Єрмака. Хоча, цей процес ще не завершено і він потребує додаткових заходів з боку генпрокурора. Київ також нещодавно звільнив Ірину Венедиктову з посади генпрокурора. Схоже, Єрмак може спробувати призначити генерального прокурора через парламентську більшість Зеленського, що фактично могло б саботувати роботу Клименка. Відсутність призначення очільника САП, занепокоєння, висловлені нашими військовими та оборонними підрядниками, а також деякими союзниками по НАТО, викликають занепокоєння щодо національної безпеки та вимагають належної уваги з боку адміністрації Байдена», – йдеться у звернені Вікторії Спартц.

Також американський політик із Республіканської партії закликає невідкладно створити оперативну групу у Міністерстві оборони США для нагляду за допомогою Україні, оскільки дільність оточення президента Володимира Зеленського викликає занепокоєння у наших західних партнерів.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що Зеленський має пояснити, чому Єрмак створює диктатуру під час війни та загрожує національній безпеці України.

Читайте також:
Політика
Блазні при владі в Україні руйнують рештки держави, під їхнім управлінням країна вже на межі руїни. Далі буде тільки гірше, от побачите.
21 травня, 07:09
Світ
«Попереду найнебезпечніші роки для Туманного Альбіону», — попереджає голова уряду. Це дешева політика від незграбного прем'єр-міністра.
15 травня, 12:32
Опінії
Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.
08 квітня, 13:45
Політика
У разі, якщо Джозеф Байден програє на цьогорічних виборах, Північноатлантичний альянс може розвалитися як структура. Дональд Трамп має план.
01 квітня, 12:21
Опінії
Чинний голова Верховної Ради України не самостійна фігура на політичній арені. Він — слухняний слуга своїх хазяїв із Банкової та... Кремля.
21 березня, 07:11
Політика
Прямо цієї миті вся Україна підтікає рясно кров'ю. А когось, на Банковій, виключно сильно бентежать Майдани минулого...
01 березня, 20:22