Сірий кардинал має піти з Банкової, – Спартц про Єрмака

ПОЛІТИКА
28 липня, 08:12
Сірий кардинал має піти з Банкової, – Спартц про Єрмака
Фото: СтопКор

Американська конґресвумен українського походження не припиняє боронити батьківщину за океаном, вимагаючи у Вашинґтону вплинути на Київ.

Свідченням цього є черговий відкритий лист Вікторії Спартц до президента Джозефа Байдена, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на сайт обраниці.

Як стверджує пані конґресвумен, щойно призначений генеральний прокурор України висунений особисто Андрієм Єрмака може саботувати роботу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«Під останнім тиском Київ нарешті дійшов до призначення Олександра Клименка очільником САП, призначення якого майже 2 роки гальмував Олег Татаров, призначенець Єрмака. Хоча, цей процес ще не завершено і він потребує додаткових заходів з боку генпрокурора. Київ також нещодавно звільнив Ірину Венедиктову з посади генпрокурора. Схоже, Єрмак може спробувати призначити генерального прокурора через парламентську більшість Зеленського, що фактично могло б саботувати роботу Клименка. Відсутність призначення очільника САП, занепокоєння, висловлені нашими військовими та оборонними підрядниками, а також деякими союзниками по НАТО, викликають занепокоєння щодо національної безпеки та вимагають належної уваги з боку адміністрації Байдена», – йдеться у звернені Вікторії Спартц.

Також американський політик із Республіканської партії закликає невідкладно створити оперативну групу у Міністерстві оборони США для нагляду за допомогою Україні, оскільки дільність оточення президента Володимира Зеленського викликає занепокоєння у наших західних партнерів.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що Зеленський має пояснити, чому Єрмак створює диктатуру під час війни та загрожує національній безпеці України.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Це і є справжня вартість гасел про «євроінтеграцію» від «нових облич» «Слуг народу».
07 вересня, 10:25
Світ
Пожежі, які прямо зараз вирують у передмісті столиці Сакартвело, не були випадковістю, а є справою рук нечесних провладних забудовників.
06 вересня, 20:18
Опінії
Це вам, люди, за те, що злили олію з мізків. За те, що гідність розміняли на атракціон зі совковим клоуном на манежі
15 серпня, 12:45
Опінії
Депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами
13 серпня, 15:10
Опінії
Немає на вас Люка Бессона, пінкертони балаганні.
12 серпня, 12:21
Опінії
Почали своє іпсо із «весняних посадок», «мільярдів сіянців», «4$ тисяч для педагогів», й по-сьогодні їм як на пню стати!
09 серпня, 12:28