«Слуга» Верещук планує стати міністром оборони вже цієї осені

ПОЛІТИКА
30.07.2021, 09:17
«Слуга» Верещук планує стати міністром оборони вже цієї осені

Чинний голова воєнного відомства України Андрій Таран чужа людина для команди Володимира Зеленського; скоро його можуть звільнити.

Про це в етері "Politeka Online" заявив вітчизняний політичний експерт і правозахисник Михайло Чаплига, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, на тлі останніх чисток, орґанізованих Офісом президента всередині силових структур, керівника міністерства оборони вірогідно не омине подібна доля.

«Ми ж усі чітко розуміємо, що є одна особа жіночої статі у фракції "Слуга народу", яка спить і бачить новим міністром. Але варто пояснити, що голова МО — це той, хто не командує військом, а вирішує фінансово-побутові речі (розподіл бюджетних коштів, тилове забезпечення, соціальна сфера тощо); по суті, цивільна особа, котра займається політичними питаннями. Наразі за так званою "ґендерною квотою" вже є відповідний кандидат із монобільшості, яка дуже хоче посісти це урядове крісло. А щоби не допустити ймовірний конфлікт із головою Генштабу, на Банковій вирішили заздалегідь прибрати Хомчака. Це був тільки перший акт цього "зеленого" марлезонського балету», — прокоментував ситуацію Михайло Чаплига.

Вітчизняний політичний експерт додає, з вересня поточного року зміни можуть очікувати на весь склад уряду Дениса Шмигаля; зараз Зеленський проводить відповідні консультації.

«Кажімо прямо, між куполами нашого циркового шапітолію на Банковій розвернулися неабиякі бої за крісла, які відповідають за центральний і реґіональний виміри. Що ж до призначення пані Верещук, то її кандидатуру внесуть на розгляд Верховної Ради разом з іншими новими обличчями восени», — зазначив Михайло Чаплига.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", "найвеличніший лідер світу" вирішив підстелити собі соломку напередодні нового політичного сезону.

Читайте також:
Війна
Адже головним інструментом, чи пак зброєю, країни-агресорки є багатомільярдна, шалена пропаганда людиноненависництва й українофобії.
15 травня, 17:01
Виміри
Через брак якісної освіти українці не здатні чітко визначити свою картину світу. Наші громадяни досі блукають у пошуках месії пустелею.
08 травня, 19:14
Економіка
Польща з Угорщиною, а за ними Болгарія зі Словаччиною відмовили у дозволі на транзит українському хлібові. Хтось на Московії потирає руки.
18 квітня, 18:16
Політика
На Заході відверто побоюються, що РФ повторить долю як не СССР, так Ваймарської Німеччини, і авторитаризм переросте у тоталітаризм.
06 квітня, 19:57
Війна
Для РФ становище дедалі більше виглядає патовим. Перемога на полі бою неможлива, і вони це вже стали усвідомлювати.
04.12.2022, 17:00
Політика
Медійний вояк і виконавець забаганок путінського режиму на українському фронті хворий, його видають очі та вираз обличчя.
23.10.2022, 08:34