«Слуга» Верещук планує стати міністром оборони вже цієї осені

ПОЛІТИКА
30 липня, 09:17
«Слуга» Верещук планує стати міністром оборони вже цієї осені

Чинний голова воєнного відомства України Андрій Таран чужа людина для команди Володимира Зеленського; скоро його можуть звільнити.

Про це в етері "Politeka Online" заявив вітчизняний політичний експерт і правозахисник Михайло Чаплига, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, на тлі останніх чисток, орґанізованих Офісом президента всередині силових структур, керівника міністерства оборони вірогідно не омине подібна доля.

«Ми ж усі чітко розуміємо, що є одна особа жіночої статі у фракції "Слуга народу", яка спить і бачить новим міністром. Але варто пояснити, що голова МО — це той, хто не командує військом, а вирішує фінансово-побутові речі (розподіл бюджетних коштів, тилове забезпечення, соціальна сфера тощо); по суті, цивільна особа, котра займається політичними питаннями. Наразі за так званою "ґендерною квотою" вже є відповідний кандидат із монобільшості, яка дуже хоче посісти це урядове крісло. А щоби не допустити ймовірний конфлікт із головою Генштабу, на Банковій вирішили заздалегідь прибрати Хомчака. Це був тільки перший акт цього "зеленого" марлезонського балету», — прокоментував ситуацію Михайло Чаплига.

Вітчизняний політичний експерт додає, з вересня поточного року зміни можуть очікувати на весь склад уряду Дениса Шмигаля; зараз Зеленський проводить відповідні консультації.

«Кажімо прямо, між куполами нашого циркового шапітолію на Банковій розвернулися неабиякі бої за крісла, які відповідають за центральний і реґіональний виміри. Що ж до призначення пані Верещук, то її кандидатуру внесуть на розгляд Верховної Ради разом з іншими новими обличчями восени», — зазначив Михайло Чаплига.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", "найвеличніший лідер світу" вирішив підстелити собі соломку напередодні нового політичного сезону.

вибір редакції
Читайте також:
Київ – молодший партнер Вашинґтона, особливо щодо вирішення міґраційної кризи після виведення американських військ із Афґаністану.
03 вересня, 10:48
46-й американський президент не дасть українському "ґаранту" надалі перебувати у теплій ванні й зволікати у питаннях деоліґархізації.
30 серпня, 13:53
24 серпня 1991 року Україна була проголошена незалежною державою; та самостійність здобула не Українська Нація, а колоніальна адміністрація.
24 серпня, 13:16
46-й президент США Джозеф Байден запам'ятається ганебною ґеополітичною поразкою в Афґаністані, повторивши долю Джиммі Картера.
17 серпня, 08:01
"Шалений принтер" РНБО призначив ексрегіонала Юрія Васькова на посаду заступника міністра інфраструктури Олександра Кубракова.
10 серпня, 13:37
Майже 20 років минуло з часу операції "Iraq Freedom", коли американська армія ліквідувала диктаторський режим Саддама Хусейна.
03 серпня, 12:46