«Слуга» Верещук планує стати міністром оборони вже цієї осені

ПОЛІТИКА
30.07.2021, 09:17
«Слуга» Верещук планує стати міністром оборони вже цієї осені

Чинний голова воєнного відомства України Андрій Таран чужа людина для команди Володимира Зеленського; скоро його можуть звільнити.

Про це в етері "Politeka Online" заявив вітчизняний політичний експерт і правозахисник Михайло Чаплига, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, на тлі останніх чисток, орґанізованих Офісом президента всередині силових структур, керівника міністерства оборони вірогідно не омине подібна доля.

«Ми ж усі чітко розуміємо, що є одна особа жіночої статі у фракції "Слуга народу", яка спить і бачить новим міністром. Але варто пояснити, що голова МО — це той, хто не командує військом, а вирішує фінансово-побутові речі (розподіл бюджетних коштів, тилове забезпечення, соціальна сфера тощо); по суті, цивільна особа, котра займається політичними питаннями. Наразі за так званою "ґендерною квотою" вже є відповідний кандидат із монобільшості, яка дуже хоче посісти це урядове крісло. А щоби не допустити ймовірний конфлікт із головою Генштабу, на Банковій вирішили заздалегідь прибрати Хомчака. Це був тільки перший акт цього "зеленого" марлезонського балету», — прокоментував ситуацію Михайло Чаплига.

Вітчизняний політичний експерт додає, з вересня поточного року зміни можуть очікувати на весь склад уряду Дениса Шмигаля; зараз Зеленський проводить відповідні консультації.

«Кажімо прямо, між куполами нашого циркового шапітолію на Банковій розвернулися неабиякі бої за крісла, які відповідають за центральний і реґіональний виміри. Що ж до призначення пані Верещук, то її кандидатуру внесуть на розгляд Верховної Ради разом з іншими новими обличчями восени», — зазначив Михайло Чаплига.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", "найвеличніший лідер світу" вирішив підстелити собі соломку напередодні нового політичного сезону.

Читайте також:
Кримінал
Його мають притягнути до відповідальності за перевищення службових повноважень.
27 червня, 10:30
Політика
Єрмаківські прихвосні підвели Україну до прірви, перед тим викупавши у власній крові. Чи відповідатимуть вони за скоєне, вирішить суд нації.
24.11.2023, 10:12
Війна
Україна опинилася у ситуації, коли військова справа конфліктує з політичною доцільністю. Політики диктують свої забаганки фронтовикам.
30.10.2023, 20:56
Світ
США розглядають Ізраїль як критично важливого «стратегічного союзника» на Близькому Сході.
27.07.2023, 11:32
Світ
Небажання багатьох країн Африки, Азії та Латинської Америки підтримувати НАТО знову висунуло на перший план термін «Глобальний Південь».
17.07.2023, 13:44
Політика
На жаль, ані влада, ні суспільство не вважають доцільним досліджувати нашого східного сусіда, але гучно ділять шкуру ще живого ведмедя.
11.07.2023, 19:04