«Слуга» Верещук планує стати міністром оборони вже цієї осені

ПОЛІТИКА
30.07.2021, 09:17
«Слуга» Верещук планує стати міністром оборони вже цієї осені

Чинний голова воєнного відомства України Андрій Таран чужа людина для команди Володимира Зеленського; скоро його можуть звільнити.

Про це в етері "Politeka Online" заявив вітчизняний політичний експерт і правозахисник Михайло Чаплига, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, на тлі останніх чисток, орґанізованих Офісом президента всередині силових структур, керівника міністерства оборони вірогідно не омине подібна доля.

«Ми ж усі чітко розуміємо, що є одна особа жіночої статі у фракції "Слуга народу", яка спить і бачить новим міністром. Але варто пояснити, що голова МО — це той, хто не командує військом, а вирішує фінансово-побутові речі (розподіл бюджетних коштів, тилове забезпечення, соціальна сфера тощо); по суті, цивільна особа, котра займається політичними питаннями. Наразі за так званою "ґендерною квотою" вже є відповідний кандидат із монобільшості, яка дуже хоче посісти це урядове крісло. А щоби не допустити ймовірний конфлікт із головою Генштабу, на Банковій вирішили заздалегідь прибрати Хомчака. Це був тільки перший акт цього "зеленого" марлезонського балету», — прокоментував ситуацію Михайло Чаплига.

Вітчизняний політичний експерт додає, з вересня поточного року зміни можуть очікувати на весь склад уряду Дениса Шмигаля; зараз Зеленський проводить відповідні консультації.

«Кажімо прямо, між куполами нашого циркового шапітолію на Банковій розвернулися неабиякі бої за крісла, які відповідають за центральний і реґіональний виміри. Що ж до призначення пані Верещук, то її кандидатуру внесуть на розгляд Верховної Ради разом з іншими новими обличчями восени», — зазначив Михайло Чаплига.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", "найвеличніший лідер світу" вирішив підстелити собі соломку напередодні нового політичного сезону.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Косово давно вже незалежна країна, яка на відміну від Абхазії, не керується ззовні, тому Сербія і нервує. А з нею нервуються у Кремлі.
02 серпня, 09:29
Війна
На тимчасово окупованих територіях України від Херсона до Луганська цими днями яскраво палає. Якісно опрацювали американські "хімери".
07 липня, 07:09
Політика
Війна – час згуртування та єднання задля виживання народу, особливо, коли саме існування українців поставлено на кін агресором із РФ.
06 липня, 09:23
Світ
Всі 30 років незалежності у Казахстані панувала і продовжує панувати антиімперська державна ідеологія, спрямована на втечу від РФ.
23 червня, 09:02
Світ
Принагідно згадаймо нетлінну народну мудрість: комусь війна, а кому мати рідна, – що вкотре доводить безальтернативність нашої борні.
08 червня, 21:45
Війна
Нова геополітична дійсність, що постала у світі після 24 лютого 2022 року, вимагає відповідальних áкторів, яких сьогодні потребує Україна.
05 червня, 17:01