Вихованці Сороса в Україні знову паразитують на армії та патріотизмі

ПОЛІТИКА
11.12.2022, 18:38
Вихованці Сороса в Україні знову паразитують на армії та патріотизмі
Фото: Rubryka

На 10-му місяці 9-річної війни проти необільшовицької росії у суспільстві досі є ті, хто прагне відробити деструктивні лівацькі гранти.

Свідченням цього є пропагандистські матеріали, викладені у Facebook учасниками маргінального руху "Військові ЛҐБТ та наші союзники", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, грантожери-соросята (у чому вони самі зізнаються у соціальних мережах – прим. ред.) взялися маніпулювати фактами й статистикою, аби показати своїм західним кураторам хоч якусь роботу.

Так, представники ЛҐБТ-спільноти невідомо як виявили, що в українській армії налічується від 7% до 10% тих, хто  підтримує не традиційні й одностатеві відносини.

Згрубша, на батальйон у 500 осіб має бути 35-50 ЛҐБТ-"вояк", які нібито теж проливають свою кров і віддають  життя за Україну, але... але їх, цілком зрозуміло, не існує.

Хотілося запитати у цих проплачених статистів: «Ну, і де вони? Де ці ЛГБТ-взводи? Чому про їхні подвиги на передовій не чутно?», а відповідь буде, прогнозовано, наступною – «Старанно приховують свою орієнтацію від правих радикалів».

Відтак констатуємо, конвеєр абсурдної маячні  лівацького штибу працює невпинно, грантові тварини під час широкомасштабної війни продовжують паразитувати на тілі української нації, жодним чином не сприяючи перемозі над російським агресором.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що для адептів фройдо-марксизму ліквідація традиційних відносин, норм моралі та сім'ї – "найкраще", що може статися.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Десятиліттями у вітчизняній політиці та громадській дільності паразитували українофоби. Вони служили двом господарям: Москві та Заходу.
10 березня, 08:42
Світ
Світовий банк заявив, що закон Уганди про смертну кару за гомосексуальність суперечить його основним цінностям.
17.08.2023, 15:55
Світ
Урядова криза в Естонії, спричинена критикою очільника МВС Марта Гельме на адресу ЛҐБТ-спільноти, завершилася.
27.10.2020, 09:48
Світ
Угоду щодо так званої протидії домашньому насильству, ініційовану Радою Європи, перевірять на відповідність чинному законодавству Латвії.
04.08.2020, 13:49
Політика
Внесений проєкт має укріпити інститут родини, який намагаються розвалити західні фонди та їхні рупори.
27.07.2020, 13:47
Світ
Лідер опозиційної позапарламентської грузинської партії "Ґірчі" ініціює кампанію з узаконення одностатевих шлюбів у країні.
09.06.2020, 14:34