Сотні мертвих дельфінів вкрили пляжі Маріуполя

15.05.2023, 18:54
Сотні мертвих дельфінів вкрили пляжі Маріуполя

У тимчасово окупованому російськими загарбниками українському Приазов'ї доволі швидко погіршується природно-екологічна ситуація.

Відповідні кадри з тушами морських дельфінів оприлюднив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, такого масового мору у цю пору року і при не високій температурі ще не було ніколи за роки відновленої у серпні 1991-го державної незалежності України.

«Ось ці світлини, це все прямі наслідки окупації навіть для тварин. Від нелюдів. Мор прісноводних дельфінів в Азові навколо Маріуполя набирає обертів. Від русні мре все навкруги. Ублюдки», – прокоментував невтішний стан справ для ссавців в Азовському морі Петро Андрющенко.

Він додав, що змальована злочинна діяльність московитів буде надалі негативно впливати на всю екологію Чорноморського регіону, занапастивши та суттєво зменшивши біорізноманіття.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає згадати про те, що російська війна проти Україну – не лише людська трагедія, а й велика катастрофа для флори та фауни.

Сотні мертвих дельфінів вкрили пляжі Маріуполя_1
Читайте також:
Світ
«Чорний континент» поступово стає колонізованим «заднім двором» Пекіна. Руками Москви вдалося вибити з Африки не лише Париж, а й Вашинґтон.
14 червня, 19:25
Війна
Поки на вільних тренерах України й далі розмірковують, як демократично дерусифікувати топонімію, в окупації все погано. ФСБ діє методами ЧК.
10 червня, 06:07
Опінії
Ворог здатен перемогти. Українці ж у цілому не хочуть воювати, що видно з мобілізації; немає довіри до політичного і військового керівництва
05 червня, 13:47
Війна
Щодня ворогу вдається просуватися вперед на кілька кілометрів. Ситуація на Східному фронті для наших захисників украй критична.
30 травня, 06:08
Опінії
Тбілісі вагітний революцією, на яку, швидше за все, чекай примусовий аборт. Промосковський режим не віддасть владу народу.
26 травня, 17:20
Війна
Знищуючи енергетичну інфраструктуру (не без успіху), ворог сподівається на наш внутрішній бардак. Корупція та непотизм їм тільки на руку.
15 травня, 07:10