Сотні мертвих дельфінів вкрили пляжі Маріуполя

15 травня, 18:54
Сотні мертвих дельфінів вкрили пляжі Маріуполя

У тимчасово окупованому російськими загарбниками українському Приазов'ї доволі швидко погіршується природно-екологічна ситуація.

Відповідні кадри з тушами морських дельфінів оприлюднив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, такого масового мору у цю пору року і при не високій температурі ще не було ніколи за роки відновленої у серпні 1991-го державної незалежності України.

«Ось ці світлини, це все прямі наслідки окупації навіть для тварин. Від нелюдів. Мор прісноводних дельфінів в Азові навколо Маріуполя набирає обертів. Від русні мре все навкруги. Ублюдки», – прокоментував невтішний стан справ для ссавців в Азовському морі Петро Андрющенко.

Він додав, що змальована злочинна діяльність московитів буде надалі негативно впливати на всю екологію Чорноморського регіону, занапастивши та суттєво зменшивши біорізноманіття.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає згадати про те, що російська війна проти Україну – не лише людська трагедія, а й велика катастрофа для флори та фауни.

Сотні мертвих дельфінів вкрили пляжі Маріуполя_1
Читайте також:
Війна
У найкращих імперських традиціях колоніальна російська адміністрація тимчасово окупованих областей України збільшила рівень работоргівлі.
16 вересня, 20:37
Війна
Повномасштабна воєнна агресія РФ проти України спричинила не тільки геноцид нашої нації, а й зіпсувала наші землі, знищила ліси та водойми.
09 вересня, 20:02
Історія
Саме тоді у столиці Ічкерії російський тероризм проявився, можна сказати, у "класичному" його вигляді. Йдеться про захоплення заручників...
30 серпня, 20:48
Війна
Командування окупаційно-терористичного контингенту РФ відновило практику людоловства у найсхіднішій області Україні.
14 серпня, 21:51
Війна
У тимчасово окупованому росіянами регіоні України зріє бунт населення, розлюченого бездіяльністю маріонеткової кремлівської адміністрації.
08 серпня, 19:27
Війна
Діячі українсько-кримськотатарського підпілля на тимчасово окупованому півострові фіксують рух кораблів російських агресорів.
25 червня, 19:33