Спецпризначенці ЗСУ показали, як воюють трофейною «Рапірою»

ВІЙНА
28.11.2022, 09:54
Спецпризначенці ЗСУ показали, як воюють трофейною «Рапірою»

Незламних українських захисників не лякають ні численні розрахунки російських окупантів, ні люті морози, які завітали на Схід.

Відповідний фотозвіт із зони ведення оборонних дій на околицях Бахмуту виклала пресслужба 1 Окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна.

Зазначається, що військовослужбовці Збройних Сил України здобули російську зброю під час однією з бойових операцій на завданому відтинку фронту.

«Перед вами трофейна "Рапіра" у дуеті із трофейним "Камазом". Нині вони поїхали передавати "привіт" ворогові. Точніше повертати залишені ним же снаряди назад», – відрекомендувалися з передовою спецпризначенці-богунці.

Водночас наші захисники впевнено додають, що і надалі рішуче нищитимуть російських загарбників на Донбасі, яким ніхто не радий у світі.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", ЗСУ змогли перетворити французьку САУ "Caesar" на "плавучу батарею", щоб обстрілювати окупантів на Зміїному.

Спецпризначенці ЗСУ показали, як воюють трофейною «Рапірою»_1
Спецпризначенці ЗСУ показали, як воюють трофейною «Рапірою»_3
Спецпризначенці ЗСУ показали, як воюють трофейною «Рапірою»_5
Читайте також:
Світ
Міністерство оборони Вірменії розробляє законопроект, який суттєво розширить роль жінок у збройних силах країни.
24 січня, 14:26
Світ
Збройні сили Тайваню оприлюднили плани дозволити жінкам вперше стати добровольцями для підготовки резервних сил.
18 січня, 16:22
Війна
Українські військовослужбовці активно зміцнюють столичний регіон, очікуючи нового можливого нападу ворога з білоруського терену.
24.12.2022, 07:45
Війна
Мобільність, всюдихідність і маневровість – складники транспортних засобів, які використовують у зоні бойових дій українські захисники.
11.10.2022, 20:56
Війна
7 років боротьби – рівно стільки ведуть незламну борню з російським агресором хоробрі гірські штурмовики, відомі за назвиськом "едельвейси".
02.10.2022, 18:24
Війна
Сили оборони України поповнилися новим, цінним трофеєм, залишеним російськими окупаційно-терористичними підрозділами на Харківщині.
25.09.2022, 20:56