США анонсували санкції проти Туреччини за допомогу Московії

ВІЙНА
15 вересня, 13:28
США анонсували санкції проти Туреччини за допомогу Московії

Йдеться про компанії, які беруть участь у ремонті кораблів, пов'язаних із Міністерством нападу Московії

Адміністрація президента США Джо Байдена запровадить санкції проти п'яти турецьких компаній та одного турецького громадянина за допомогу Московії в обході чинних обмежень, повідомив Reuters високопоставлений представник американського Мінфіну.

Йдеться про компанії, які беруть участь у ремонті кораблів, пов'язаних із Міністерством нападу Московії, та сприяють передачі Москві «товарів подвійного призначення» для забезпечення війни в Україні.

Так, у чорний список потраплять компанії Margiana Insaat Dis Ticaret та Demirci Bilisim Ticaret Sanayi.

Перша здійснила «сотні поставок» російським підприємствам, які перебувають під санкціями, і ці товари використовувалися для виробництва ударних безпілотників.

Друга відправляла на Московію датчики та вимірювальні прилади.

Крім цього, США введуть обмеження проти Denkar Ship Construction за надання послуг з ремонту суден, що підпали під санкції, належать компанії, пов'язаній з Міністерством нападу Московії.

Крім того, до списку внесуть турецьке суднобудівне агентство ID Ship Agency та його власника Ількера Догруйола, а також компанію CTL Limited, яка, на думку США, виконує роль посередника при постачанні на Московію електронних компонентів американського та європейського походження.

Ці санкції стануть частиною нового масштабного пакету заходів проти Московії, який передбачає обмеження щодо більш ніж 150 юридичних осіб, зазначили у Мінфіні.

У відомстві звернули увагу, що, незважаючи на неодноразові попередження, канали експорту товарів подвійного призначення до Московії з Туреччини та інших країн залишаються відкритими.

"Протягом останніх 18 місяців ми ділилися своїми побоюваннями з турецьким урядом та приватним сектором, інформуючи їх про значні ризики ведення бізнесу з тими, на кого ми наклали санкції і хто пов'язаний із війною Московії", - зазначив чиновник.

У зв'язку з цим новий пакет обмежень буде спрямований проти постачальників технологій, а також підприємств, які допомагають виробляти та ремонтувати російські системи озброєнь.

"Ці заходи відображають нашу постійну відданість справі боротьби з фізичними та юридичними особами, які надають матеріальну підтримку організаціям, які перебувають під санкціями", - наголосили в Мінфіні.

Читайте також:
Війна
Одну з них ремонтують на корабельні НАТО.
20 листопада, 18:30
Економіка
Російська нафта через Туреччину потрапляла на грецький НПЗ. Уже звідти нафту продавали до Пентагону, незважаючи на міжнародні санкції.
14 листопада, 19:25
Війна
Московія отримала з Європи та США понад 7 тисяч одиниць стрілецької зброї та понад 8 млн набоїв
08 листопада, 08:25
Світ
Чи дозволить італійський уряд сховати арештовану яхту кремлівського диктатора?
07 листопада, 08:50
Світ
Це може сприяти зменшенню штрафних санкцій для них.
06 листопада, 21:05
Економіка
Лиш тоді буде розкол серед еліт і суспільства росії, який змінить хід історії. А відтак — приведе до колапсу імперії зла з центром у Москві.
05 листопада, 11:15