США причетні до «української бавовни» в окупованому Криму, – CNN

ВІЙНА
28 серпня, 20:34
США причетні до «української бавовни» в окупованому Криму, – CNN
Фото: The Economist

Вибухи на військових об'єктах росіян у тимчасово загарбаному ними півострові можуть бути частиною Оперативної концепції опору.

Такі відомості із посиланням на представників Пентаґону оприлюднив провідний американський суспільний мовник "CNN", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що згадана програма, розроблена військовослужбовцями США і союзниками по НАТО у 2013 році після успішної кампанії росіян у Сакартвело, дає можливість давати відсіч переважним силам супротивника на його ж території.

При цьому вдалося з'ясувати, що саме повномасштабне вторгнення РФ цьогоріч у лютому перетворило Україну на полігон для апробації американського плану.

«Оскільки ви не можете здолати ворога, розбити його переважні сили звичайним способом, то повинні випробовувати альтернативні методи. До таких ми віднесли Сили спеціальних операцій. І цим силам буде потрібна підтримка опору – розвідка, ресурси, логістика – для доступу до тих регіонів, на яких присутній ваш ворог.

Власне вказана концепція є новаторським і нетрадиційним підходом до ведення війни, в узгодженому й контрольованому з центру опорі окупантам. У ній беруть участь не лише українські військовики, а й цивільне населення. Наш уряд надає поради, як правильно її застосовувати на полі бою, тобто у тилу ворога», – прокоментував план один із розробників полковник армії США у відставці Кевін Стрінґер.

Ексспівробітник Пентаґону уточнив, що бачить успішне використання попередніх теоретичних напрацювань у практичній площині, чому слугує славнозвісна "бавовна" у Криму.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області продовжують діяти українські сили спротиву.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Партизани знищили ворожу техніку в тимчасово окупованому Енергодарі
13 вересня, 12:40
Війна
Туди російські окупанти нещодавно привезли поповнення
11 вересня, 13:50
Війна
Псевдокерівник КП «Водоканал» активно допомагав в організації псевдореферендуму
08 вересня, 15:55
Війна
Там ФСБшники розважались з повіями
30 серпня, 16:05
Війна
Там готувались до «голосування» на «референдумі» та видавали російські паспорти»
25 серпня, 15:50
Війна
У тимчасово окупованому Мелітополі продовжують діяти сили спротиву
10 серпня, 12:35