Партизани українського Півдня готуються до російського «референдуму»

ВІЙНА
26.08.2022, 09:29
Партизани українського Півдня готуються до російського «референдуму»

Невідомі учасники всенародного руху опору продовжують наводити жах на окупантів із РФ у Херсонській і Запорізькій областях.

Фотозвіт із південних міст виклала у Facebook пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, наші партизани змогли не тільки розклеїти плакати до Дня Незалежності та підняти синьо-жовті стяги, а й розкидати на вулицях агітки-попередження про наслідки проведення псевдореферендуму.

«Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці, запануєм і ми, браття, у своїй сторонці... З такими словами були розклеєні листівки в українських містах: Херсоні, Бердянську, Таврійську, Каховці та Новій Каховці. Народний спротив України – це партизанський рух на тимчасово окупованих південних областях. Партизани діють у тилу ворога і передають координати важливих військових об’єктів та дислокацію російських військ Збройним Силам України», – відзвітували у ГУР МО.

Водночас у вітчизняному розвідувальному відомстві уточнюють, навіть попри російський терор у тимчасово окупованих містах нашого Півдня – від Херсону і до Маріуполя – більшість жителів принципово не збираються брати участь у сумнівному "референдумі".

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", чим активніше Кремль намагається насадити свій "порядок" у загарбаних ним районах, тим сильніша протидія українців.

Читайте також:
Війна
Наші полеглі Герої не хочуть, щоби ми сиділи та плакали. Вони хочуть, щоби ми перемогли та святкували перемогу разом, згадуючи їхній Чин.
24 вересня, 18:13
Блоги
У цих боях загинуло, на жаль, багато справжніх героїв та патріотів України
17 вересня, 10:09
Війна
Захід уперто не хоче зрозуміти й усвідомити: довоєнний світовий порядок змінився на завжди, і так, як було до 24.II.2022, – ніколи не буде.
14 вересня, 16:30
Війна
Попри всі спроби Москви знищити у зародку національно-визвольний рух поневолених і окупованих народів підпілля активізується.
12 вересня, 20:28
Політика
Після 24.II.2022 міжнародний рух за мир, особливо у Старому світі, постав перед викликом, який кинула всім нам ресурсна федерація московії.
08 вересня, 18:35
Історія
6.IX.1991 над містом Грозний замайорів ічкерійський стяг, а генерал авіації Джохар Дудаєв очолив визвольну боротьбу проти осатанілої Москви.
06 вересня, 18:35