Партизани українського Півдня готуються до російського «референдуму»

ВІЙНА
26 серпня, 09:29
Партизани українського Півдня готуються до російського «референдуму»

Невідомі учасники всенародного руху опору продовжують наводити жах на окупантів із РФ у Херсонській і Запорізькій областях.

Фотозвіт із південних міст виклала у Facebook пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, наші партизани змогли не тільки розклеїти плакати до Дня Незалежності та підняти синьо-жовті стяги, а й розкидати на вулицях агітки-попередження про наслідки проведення псевдореферендуму.

«Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці, запануєм і ми, браття, у своїй сторонці... З такими словами були розклеєні листівки в українських містах: Херсоні, Бердянську, Таврійську, Каховці та Новій Каховці. Народний спротив України – це партизанський рух на тимчасово окупованих південних областях. Партизани діють у тилу ворога і передають координати важливих військових об’єктів та дислокацію російських військ Збройним Силам України», – відзвітували у ГУР МО.

Водночас у вітчизняному розвідувальному відомстві уточнюють, навіть попри російський терор у тимчасово окупованих містах нашого Півдня – від Херсону і до Маріуполя – більшість жителів принципово не збираються брати участь у сумнівному "референдумі".

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", чим активніше Кремль намагається насадити свій "порядок" у загарбаних ним районах, тим сильніша протидія українців.

Читайте також:
Війна
Після втечі терористичного контингенту з Херсону у загарбаних росіянами містах Донеччини люди вже готуються до деокупації.
28 листопада, 20:23
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
25 листопада, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15
Спорт
Кінцевою метою об'єднаних підрозділів Сил оборони України є звільнення всієї території країни від російських агресорів включно Кримом.
20 листопада, 19:18
Політика
Можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.
18 листопада, 17:00