Суцільні вирубки у Карпатах припиняються, — голова Держлісагентства

15.09.2021, 13:32
Суцільні вирубки у Карпатах припиняються, — голова Держлісагентства

Україна запозичить досвід Німеччини у сфері деревозаготівлі, щоби зберегти природний стан предковічних Карпатських лісів.

Про це в інтерв'ю виданню "Інтерфакс-Україна" заявив керівник Державного агентства лісових ресурсів Юрій Болоховець, передає аґенція "Останній Бастіон".

За словами чиновника, вже з цього року у Карпатах цілковито припиняється суцільна вирубка, яка виснажувала багатостраждальний регіон.

«Наш пілотний проєкт спирається на нові технології. Обіцяю, що досить скоро ви побачите своїми очима відновлені Карпати. Ми беремо приклад із німців, які використовують невиснажливі, вибіркові рубки – що дає можливість значно більшого приросту деревини», — зазначив Юрій Болоховець.

Голова Держлісагентства переконаний, висадка лісів має стати загальноукраїнським трендом, а не тільки гарним гаслом Володимира Зеленського для підтримки власного рейтингу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вітчизняна лісова галузь як ніколи потребує якісного реформування.

Читайте також:
Кримінал
Реджеп Тайїп Ердоган підтримав ідею більшості співгромадян із приводу посилення покарання за спричинення пожеж в екосистемах.
25 червня, 21:34
Економіка
Жителі та влада Комарської громади Донецької області стали на захист степу з метою зберегти наявну екосистему.
24 лютого, 06:51
Світ
Третю добу поспіль вогнеборці другої за величиною південноамериканської країни намагаються приборкати масштабне полум'я.
19 лютого, 13:56
Економіка
Внаслідок природних і антропогенних чинників, чисельність риби у річках України невпинно зменшується.
08 лютого, 07:42
Полтава
Правоохоронці провели превентивні заходи щодо запобігання незаконному полюванню на території Полтавщини.
21.12.2021, 15:00
Новини
Мисливці, природоохоронці та поліціянти сформували спільні рейдові групи з метою недопущення порушень правил полювання на Сумщині.
14.12.2021, 09:54