Суд у Росії офіційно визнав наявність їх військових на Донбасі

ВІЙНА
16.12.2021, 10:51
Суд у Росії офіційно визнав наявність їх військових на Донбасі
Фото: google

Обвинувачений постачав продовольство російським військовим, розташованим на території так званих «ДНР» та «ЛНР».

Про це пише «Новинарня» з посиланням вирок судді Леонарда Шолохова Кіровського районного суду Ростова-на-Дону.

Справа стосується хабарництва. Вирок – обвинувальний.

За матеріалами справи, обвинувачений постачав продовольство російським військовим, розташованим на території так званих «ДНР» та «ЛНР».

Суд у Росії офіційно визнав наявність їх військових на Донбасі_1

Ледь не зірвав у травні-листопаді 2019 постачання харчів російським солдатам, які знаходились “на бойовому чергуванні” на окупованій частині України.

«Спробував закрити свої гріхи  хабарями. Не вийшло. Але ще більшу необачність зробив суддя – вніс усе це в офіційний документ. Виклав його у публічний доступ. Тож коли його виженуть з роботи, пропонуємо надати йому притулок в Україні».

 «На підставі того, що він, скажімо, давно є прихованим агентом нашої розвідки. А, якщо серйозно, то зараз росіяни кинуться підчищати всі документи та вироки в цьому процесі. Та рукописи не горять. Особливо в часи інтернету. В цій історії нас може тішити лише той факт, що в армії, де в промислових масштабах крадуть їжу у власних солдатів та кладуть з прибором на режим секретності, – жодних шансів на виграш у війні проти України. Навіть з гіперзвуковими ракетами», – пише у своєму телеграм-каналі журналіст Андрій Цаплієнко.

Російський суд засудив обвинуваченого Забалуєва до 5 років позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму.

Як бачимо на відміну від позиції російської влади, офіційні джерела вже не соромляться публікувати наявність російських військ на території України.

Так само про це заявляють і підконтрольні бойовики, для прикладу росіянин Олександр Жучковський, що був членом одного з незаконних збройних формувань Росії на Донбасі, у своїй книзі «85 дней Славянска» надав декілька доказів прямої участі Російської Федерації в окупації окремих районів Донецької та Луганської областей.

Суд у Росії офіційно визнав наявність їх військових на Донбасі_3

Терорист розповідає, що бронетехніка з території Росії для так званого “ополчення” почала надходити ще в травні 2014 року. На кордоні її забирали представники чотирьох незаконних воєнізованих формувань («Оплот», «Восток», «гарнізони» Горлівки та Слов’янська). Так, вже в середині червня 2014 року в Горлівці вже було дві пускові установки реактивної системи залпового вогню «Град», а у «Востока» 5 танків. А загалом за травень-червень російсько-український кордон перетнули 10 колон з технікою.

Жучковський стверджує, що після 15 серпня 2014 року Росія ввела на територію України підрозділи регулярної армії. За його словами, цьому передувала закрита зустріч Путіна з російськими журналістами, на якій ті «хором просили Путіна ввести війська».

 

Читайте також:
Війна
Незламних українських захисників на Донбас агресор намагається залякати не тільки обстрілами, але й пропагандистськими листівками.
20.11.2022, 09:56
Війна
У республіці Тива сім'ї мобілізованих на війну проти України отримають незвичну компенсацію – по одному барану за мобілізованого "барана"
30.09.2022, 15:00
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01.08.2022, 20:56
Опінії
Самозваний "начальник" тимчасово загарбаного росіянами енергодарського мусоріату опинився в опалі своїх кремлівських кураторів.
19.07.2022, 19:32
Опінії
Люди, будьте пильними. Бережіться росіян, автомобілів і каплінів.
10.07.2022, 13:45