Сумщина продовжує страждати від щоденних обстрілів зі сторони РФ

ВІЙНА
04.06.2022, 21:35
Охтирка після обстрілів (весна 2022 р.)
Охтирка після обстрілів (весна 2022 р.)

Наперекір тому, що у Сумській області відсутні російські окупаційно-терористичні сили, 13 громад названо вкрай небезпечними для життя.

Про оновлений перелік територій, де тривають бойові дії, повідомили у Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Чиновники закликають мешканців перебувати в укриттях, а тимчасових переселенців поки не вертатися до домівок, аби не наражатися на небезпеку від постійних російських обстрілів.

Так, відсьогодні (4 червня – прим. ред.) до вказаного списку, який формується за погодженням Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних військових адміністрацій, внесені:

  • Новослобідська і Путивльська громади Конотопського району;
  • Великописарівська, Охтирська і Тростянецька громади Охтирського району;
  • Білопільська, Краснопільська, Хотінська і Юнаківська громади Сумського району;
  • Есманська, Зноб-Новгородська, Середино-Будська і Шалигинська громади Шосткинського району.

«Усі внутрішньо переміщені особи, які перемістилися з цих громад, отримають грошову допомогу від держави. Нагадуємо, перелік не є фіксованим документом – він регулярно актуалізується», – прокоментували у пресслужбі МінТОТ.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ситуація на Сході України загострюється, терористичні загони російської федерації прагнуть просунутися на Південь від захопленого ними Ізюму.

Сумщина продовжує страждати від щоденних обстрілів зі сторони РФ_1
Читайте також:
Війна
Відомий український громадсько-політичний діяч видасть $25 тисяч тому, хто підтвердить особу воєнного злочинця, який зробив пуск ракети.
15 січня, 07:01
Війна
Міський голова Києва повідомив про вісьмох постраждалих
31.12.2022, 15:51
Війна
В Україні оголошена масштабна повітряна тривога. В кількох областях працює ППО.
16.12.2022, 09:40
Кримінал
Російський окупаційно-терористичний контингент таки зумів влаштувати українським громадянам обіцяний пропагандою холодомор.
09.12.2022, 19:56
Війна
Волонтери та співробітники Нацполіції України спільними зусиллями підвозять гуманітарну допомогу туди, де ще ведуться бої з росіянами
25.11.2022, 18:12
Війна
Вчорашній вечірній ракетний обстріл критичної енергетичної інфраструктури України довів, що з терористами слід воювати їхніми ж методами.
12.09.2022, 17:00