Суровікіну шконка, Золотову танки, Шойгу – медаль

ПОЛІТИКА
28.06.2023, 19:34
Суровікіну шконка, Золотову танки, Шойгу – медаль
Фото: Google

Кремль нагороджує за найбільшу ганьбу у своїй історії: "вагнерівський" жест доброї волі. Є лише один нюанс...

Верховний бункер-командувач нагородив понад 100 силовиків, які упродовж усього "маршу справедливості" героїчно переховувалися по елітних дачах та затишних кабінетах. Особливо відзначений міністр оборони нападу, ґвалту, крадіжок і вбивств Московії Сєргєй Шойгу, як, зрештою керівники інших силових структур.

Без уваги залишився лише генерал Сєргєй Суровікін, який грав одночасно за дві команди. Так видання "The New York Times" підтвердило гіпотезу про причетність Суровікіна до прігожинського заколоту: ватажок найманців розраховув на підтримку регулярних підрозділів рашистів, самого генерала та йому подібних невдоволених воєначальників.

Ось, декілька "смачних" цитат із журналістського розслідування впливової американської газети:

  • Генерал заздалегідь знав про плани Євгєнія Прігожина повстати проти російського військового керівництва, а значить логічно припустити – ватажок "вагнерів" мав підтримку у вищих рядах рашистського війська.
  • Американські посадовці вважають, що інші російські генерали також могли підтримати ідею силової зміни керівництва міноборони.
  • "Кухар Путіна" не почав би свого повстання, якби не вірив, що "друзі у погонах" прийдуть йому на допомогу.
  • Союз між генералом Суровікіним і Прігожиним міг би пояснити, чому "кухар" досі живий, попри захоплення великого російського військового центру та наказ про збройний похід на Москву.
  • Суровікін, фактично, – protégé Прігожина, який на пару із Рамзаном Кадировим висміювали незграбних "фанерних маршалів" міністра Шойгу та начштабу Валєрія Гєрасімова, лобіюючи "сирійського різника".

Власне, Суровікін прославився у Сирії нелюдськими бомбардуваннями місцевого населення. Але саме генерал, судячи з усього, і виявився ключовим "юдою" у сценарії заколоту.

На додачу до матеріалу від "The New York Times" і російські джерела зараз підливають дьогтю у карму Суровікіну. Нібито колони "вагнерів" намагалися атакувати лише армійська авіація, а підконтрольні нашому "герою" воєнно-космічні сили "працювали" лише по Україні.

Верховний бункеркомандувач без роздумів нагородив верхівку силовиків, які проявили свою безпорадність у "вагнерівських" подіях. Тепер йому слід вирішити, що робити із Суровікіним: обізвати зрадником чи, слідом за Шойгу і Гєрасимовим, зробити черговим героєм цієї публічної поразки.

Вважається, що генерал Суровікін популярний серед воєнщини, – це з одного боку. А з іншого, на основі перехоплених комунікацій офіційні особи США дійшли висновку, що цей розчарований пан представляв фракцію генералів, які прагнули радикалізувати війну і були незадоволені своїм керівництвом.

Додамо, що саме Суровікін був автором концепції ракетних обстрілів України минулих осені та зими!

І американські, і російські джерела стверджують, що Кремль проводить глибоке розслідування, аби викрити всіх спільників ватажка "вагнерів" у силових підрозділах. Але тá поспішність, з якою Кремль нагородив "усіх непричетних", говорить лише про одне – фюрер намагається вдавати, ніби нічого не трапилася, пробуючи зшити 2 фрагменти рашистського війська: давніх посіпак на рівні керівництва МО, лояльність яких відполірована багаторічною корупцією, та польових командирів.

Така нерішучість, звичайно, прекрасна, на тлі деградації російської влади. З іншого боку – дуже хотілося б побачити Суровікіна на дибі, прямо навпроти храму Василя Блаженного, своєю жорстокістю він цього заслуговує.

Автор – Орест Сохар, військовий експерт і шеф-редактор "OBOZREVATEL"

Читайте також:
Політика
«Слуги урода» планують дозволити Нацгвардії використовувати собак для затримання адмінпорушників та припинення масових заворушень
23 травня, 17:33
Політика
На тижні китайський комуністичний диктатор завітав до угорського васала. Пекін остаточно забирає під своє крило Будапешт.
12 травня, 10:27
Війна
Білоруський диктатор будує під Сочі величезну резиденцію
01 травня, 10:00
Політика
Відмова у наданні консульських послуг громадянам України — аналог гранати, яку кидали у совєцькому флоті вслід тим, хто стрибнув із корабля.
25 квітня, 13:43
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
14 квітня, 12:45
Опінії
Команда Єрмака зайшла на телеканал «Ми – Україна».
09 квітня, 09:07