Світ має ізолювати рф цілком і повністю, – президент Литви

СВІТ
23 березня, 19:58
Світ має ізолювати рф цілком і повністю, – президент Литви

Литовський лідер рішуче закликав міжнародну спільноту обмежити країну-агресора у всіх секторах та всіх організаціях.

Про це президент Ґітанас Науседа заявив після зустрічі з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте, який перебуває у Вільнюсі.

За словами керівника Литовської держави, покарати за війну в Україні слід не тільки росію, але і її сателіта Білорусь, не обмежуючися одними санкціями.

«Загалом ми обговорили подальше посилення тиску на Москву і Мінськ. Європа зобов'язана повністю ізолювати країну-агресора та її союзницю у всіх секторах та у всіх міжнародних організаціях. Ми маємо відключити від системи SWIFT усі російські та білоруські фінансові відомства, закрити наші морські порти, як закрили повітряний простір», – наголосив Ґітанас Науседа.

Також литовський президент додав, що країни-члени Європейського союзу мусять максимально швидко забезпечити незалежність від російських енергоресурсів.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", уряди країн Балтії планують ухвалити рішення про заборону заходження російських кораблів у латвійські порти.

Читайте також:
Світ
Київ і Варшава укладають один із найбільших за останні 30 років контрактів на купівлю зброї та зміцнення спільної системи безпеки.
07 червня, 20:12
Політика
Особисті відносини українського та польського президентів дають великий шанс на тісну єдність і нову геополітичну дійсність на Сході Європі.
23 травня, 09:27
Опінії
Росіяни прагнуть натягнути свій імперський світогляд XIX сторіччя на весь світ у столітті XXI. Але виходить якось недолуго.
08 травня, 17:00
Світ
Влада Фінляндської республіки нарешті визначилася з власною позицією у російсько-українській війні – Гельсинкі підтримує Київ.
24 березня, 19:16
Світ
З кремлівським бункерним щуром неможливо зіграти внічию, як у шахах, тим більше, що Третя світова війна вже почалася.
19 березня, 09:23
Світ
Багаторічна російська воєнна агресія в Україні безпосередньо впливає на безпекову ситуацію у регіоні Міжмор'я, зокрема і на Естонію.
03 лютого, 12:18