Світ має ізолювати рф цілком і повністю, – президент Литви

СВІТ
23.03.2022, 19:58
Світ має ізолювати рф цілком і повністю, – президент Литви

Литовський лідер рішуче закликав міжнародну спільноту обмежити країну-агресора у всіх секторах та всіх організаціях.

Про це президент Ґітанас Науседа заявив після зустрічі з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте, який перебуває у Вільнюсі.

За словами керівника Литовської держави, покарати за війну в Україні слід не тільки росію, але і її сателіта Білорусь, не обмежуючися одними санкціями.

«Загалом ми обговорили подальше посилення тиску на Москву і Мінськ. Європа зобов'язана повністю ізолювати країну-агресора та її союзницю у всіх секторах та у всіх міжнародних організаціях. Ми маємо відключити від системи SWIFT усі російські та білоруські фінансові відомства, закрити наші морські порти, як закрили повітряний простір», – наголосив Ґітанас Науседа.

Також литовський президент додав, що країни-члени Європейського союзу мусять максимально швидко забезпечити незалежність від російських енергоресурсів.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", уряди країн Балтії планують ухвалити рішення про заборону заходження російських кораблів у латвійські порти.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
У разі цілковитої невдачі на полі бою у Бахмуті, Кремль застосує "Молдовську карту". Ситуація ж у Кишиневі загострюється щодня...
20:28
Опінії
Процес взаємоінтеграції Румунії та Молдови неспішно йде. Це може відбутися за зразком поглинання Західною Німеччиною (ФРН) Східної (НДР).
04 березня, 19:54
Опінії
Нині існує реальна загроза вчинення російськими агентами терактів і захоплення державних установ у Кишиневі. "П'ята колона" чекає наказу.
14 лютого, 17:42
Світ
Цієї весни у Суомі відбудуться парламентські вибори, а вже за рік – президентські, на яких РФ має намір висунути своїх агентів впливу.
30 січня, 06:00
Світ
У Ризі вирують справжні шпигунські пристрасті через діяльність одного парламентаря. Виявилося, чоловік публічно висловлює тези Кремля.
25.12.2022, 17:01
Політика
Через зміну регіонального лідера на місце РФ прийдуть Україна і Польща. Союз Києва і Варшави не несе загрози існування для наших сусідів.
18.12.2022, 06:00