Уряд Фінляндії інформуватиме росіян про злочини їхніх терористів в Україні

СВІТ
18 березня, 21:28
Уряд Фінляндії інформуватиме росіян про злочини їхніх терористів в Україні
Фото: Twitter

Державна рада Фінляндської республіки займатиметься просвітництвом російськомовних громадян щодо кремлівського нападу на Україну.

Відповідне оголошення виклала пресслужба на офіційній сторінці уряду північноєвропейської країни у Twitter, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

У Гельсінкі переконані, що правдиве висвітлення подій в Україні допоможе як місцевій російській громаді, так і мігрантам із Московії зрозуміти криваву сутність путінського режиму.

«Хочемо надати всім російськомовним жителям нашої країни всю інформацію від органів влади у вигляді фактів. Тепер відомості про напад росії на Україну доступні на нашому офіційному сайті. Охочі також можуть дізнатися про те, як підтримати українських біженців», – йдеться у повідомленні Державної ради.

Водночас у фінляндському уряді закликали новоприбулих до країни росіян не провокувати конфлікти з українцями на національно-етнічному ґрунті.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що путінський пропагандист Пьотр Толстой пропонує загарбати Фінляндію.

Читайте також:
Світ
Агресивні дії росії в Україні та прихована підтримка війни з боку комуністичного Китаю не лишилися не поміченими у країнах Далекого Сходу.
16 травня, 18:02
Світ
У Великій Британії створили спеціальний урядовий підрозділ по боротьбі з кремлівською пропагандою та дезінформацією під назвою GIC.
20 березня, 19:17
Опінії
Телевізор ніколи не замінить холодильник. І кремлівський бункерний щур мав би на це зважати, але поставив усе на кін і пішов va banque.
09 березня, 13:00
Опінії
"Всіх розстріляють і посадять якесь російське опудало на Банкову..."
14 лютого, 20:05
Опінії
Українська закордонна розвідка зазнала непоправних втрат...
21 січня, 10:36