Університет Джона Гопкінса відмінив жінку як стать

ПОЛІТИКА
14.06.2023, 19:56
Університет Джона Гопкінса відмінив жінку як стать

Один із найпрестижніших і шанованих американських вишів запровадив нові "лексичні норми" для своїх студентів і викладачів.

Красномовним свідченням є "словничок толерантності", оприлюднений пресслужбою Університету імені Джона Гопкінса, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, тепер у стінах навчального закладу панує "ґендерно нейтральна" новомова, в якій більше немає місця жінці, бо це суперечить обраному "трансвектору".

«Ми вирішили розробити власний "ґайд інклюзивної мови". Тепер образливе слово "лесбійка" – це "не жінка приваблює жінок", а "не чоловік, який приваблює не чоловіків". Це рішення ухвалено для того, щоби у поняття лесбійки включалися також "небінарні особи". Таких у нашому виші більше ніж достатньо», – прокоментували ситуацію у пресслужбі університету.

Слід зауважити, що подібну практику в Україні активно намагаються впровадити за участі народних депутатів-"соросят" Києво-Могилянська академія та Український Католицький Університет, адже це, на їхню думку, "вирішить усі проблеми нашого нерівного суспільства".

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що поки українські чоловіки та жінки проливають кров на Східному та Південному фронтах, тилові щури взялися до чергової диверсії.

Університет Джона Гопкінса відмінив жінку як стать_1
Читайте також:
Політика
Чи відомо вам, хто, як і коли штучно поєднав фройдистський психоаналіз з ідеями Карла Маркса. Ні? Тоді ми розповімо!
07.07.2023, 16:00
Виміри
У вівторок, 4 липня, у Полтаві планують відкрити фотовиставку з дивною назвою, схожою на пароль до Wi-Fi – "ЛҐБТІК+ на захисті України".
03.07.2023, 12:00
Політика
Міжнародні організації, які потурають російській агресії проти України, взялися впроваджувати у життя глобальну дегуманізацію людства.
23.06.2023, 16:39
Політика
Адепти радикальної лівої ідеології фройдо-марксизму будуть контролювати цензуру в Україні, особливо спостерігатимуть за медіаресурсами.
22.04.2023, 19:56
Політика
Для адептів цієї химерної ідеологічної системи ліквідація традиційних відносин, норм моралі та сім'ї – "найкраще", що може статися...
09.12.2022, 18:45
Світ
Народні обранці Канади затвердили законопроєкт, яким чинному прем'єр-міністру надаються надзвичайні недемократичні повноваження.
23.02.2022, 09:26