Вітчизняна ЛҐБТ-спільнота паразитує на уявній «гомофобії»

ПОЛІТИКА
22.04.2023, 19:56
Вітчизняна ЛҐБТ-спільнота паразитує на уявній «гомофобії»
Фото: Google

Адепти радикальної лівої ідеології фройдо-марксизму будуть контролювати цензуру в Україні, особливо спостерігатимуть за медіаресурсами.

Таку невтішну звістку для всіх притомних українців оприлюднив громадський діяч і філософ Сергій Чаплигін, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, цілком очевидно, що в Україні немає ніякої гомофобії, бо цей термін політичної риторики та інструмент для запровадження ЛҐБТ-цензури.

«Критичне ставлення до гомосексуалізму не відповідає діагностичним критеріям фобії як психопатологічного поняття. Використання терміну "гомофобія" у науковій діяльності для позначення всього спектра критичного ставлення до одностатевої активності є некоректним. Використання цього терміну розмиває грань між свідомим критичним ставленням до гомосексуалізму, заснованому на світоглядних переконаннях, і формами прояву агресії.

Власне, застосування у побуті поняття "гомофобія" зміщує асоціативне сприйняття в сторону агресії. Його використання насправді є репресивним заходом, спрямованим проти тих членів суспільства, які не сприймають, щоб гомосексуальний спосіб життя був закріплений в суспільстві. Але при цьому не відчувають ненависті або необґрунтованого страху перед гомосексуальними індивідами», – зазначив Сергій Чаплигін.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що Міністерство оборони України публічно виступило проти легалізації сумнозвісних одностатевих партнерств, лобійованих соросятами.

Читайте також:
Політика
Чи відомо вам, хто, як і коли штучно поєднав фройдистський психоаналіз з ідеями Карла Маркса. Ні? Тоді ми розповімо!
07.07.2023, 16:00
Виміри
У вівторок, 4 липня, у Полтаві планують відкрити фотовиставку з дивною назвою, схожою на пароль до Wi-Fi – "ЛҐБТІК+ на захисті України".
03.07.2023, 12:00
Політика
Міжнародні організації, які потурають російській агресії проти України, взялися впроваджувати у життя глобальну дегуманізацію людства.
23.06.2023, 16:39
Політика
Один із найпрестижніших і шанованих американських вишів запровадив нові "лексичні норми" для своїх студентів і викладачів.
14.06.2023, 19:56
Політика
Для адептів цієї химерної ідеологічної системи ліквідація традиційних відносин, норм моралі та сім'ї – "найкраще", що може статися...
09.12.2022, 18:45
Світ
Народні обранці Канади затвердили законопроєкт, яким чинному прем'єр-міністру надаються надзвичайні недемократичні повноваження.
23.02.2022, 09:26