Танкісти Залізної бригади ЗСУ знищили базу російських окупантів

ВІЙНА
23 вересня, 20:56
Танкісти Залізної бригади ЗСУ знищили базу російських окупантів

Жоден зайда з РФ, який із мечем і лихими намірами прийшов на нашу землю, – обов'язково поляже, але вже не від меча.

Таку обіцянку дали вояки 3-ї окремої танкової Залізної бригади Оперативного командування "Схід" Сухопутних військ Збройних Сил України.

На своїй офіційній публічній сторінці у соціальній мережі Facebook вони виклали ролик, на якому видно, як горить і палає військова техніка ворожа.

«Десь на Півдні наші танкісти відправляють окупантів до пекла. Відео ураження цілей – це днями влучно відпрацював батальйон під командуванням офіцера з позивним Арнаут. 3-тя окрема танкова Залізна бригада вражає!», – йдеться у повідомленні наших захисників.

Водночас вітчизняні воїни-танкісти уточнюють, що крім ювелірного влучання по скупченню росіян, вони також підбирають справні трофеї, залишені окупантами-втікачами.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що визволення правобережної частини Херсонщини, без перебільшення, – головне завдання Української Армії на осінь 2022 року.

Читайте також:
Війна
Попри багнюку, дощі та відсутність світла у домівках наші захисники щодня передають російським загарбникам вогняні "подарунки".
07:48
Війна
Українські захисники продовжують щедро пригощати російський окупаційно-терористичний контингент на Сході вогнем відплати.
27 листопада, 19:18
Війна
Десантний розрахунок окупаційно-терористичного контингенту РФ безповоротно вирушив на концерт до Іосіфа Кобзона.
26 листопада, 20:15
Війна
Римський політик Ґай Саллюстій Крісп колись сказав: «Будь-яку війну легко розпочати, але вкрай важко закінчити». Це про нас і московію!..
26 листопада, 16:59
Війна
Чисельним загонам окупаційно-терористичного контингенту РФ вдалося зайняти знищене їхніми ж артилерійськими обстрілами село.
18 листопада, 08:07
Війна
Російським загарбникам і їхнім посіпакам не раді на українській землі, їх випалювали та надалі випалюватимуть влучним вогнем.
16 листопада, 19:39